Skocz do zawartości

Sprzedam Intel E5200 i GTS 250


Recommended Posts

Witam. Mam do sprzedania dwie części. Obie zostały zakupione we wrześniu 2009 roku. Gwarancja minęła we wrześniu 2011 roku.

 

Intel Pentium Dual Core E5200 - chciałem sprawdzić jak z oc na tym procesorze, i bez zmiany napięć doszedłem do 3.3 gHz, i pewnie dałoby się jeszcze dalej, niestety nie miałem czasu i zmieniłem na domyślne taktowanie (2.5 gHz) bo tyle mi wystarczało. Do procesora dorzucam chłodzenie boxowe, oraz jedną sprawną nóżkę do chłodzenia (wszystkie były niedawno wymieniane). Oprócz tego mogę dorzucić książeczkę, oraz jedną stronę z opakowania gdzie widnieją informacje na temat procesora. Temperatury były standardowe czyli około 30-40 stopni w spoczynku. Cena wynosi : 80 zł + kw.

 

 

 

Gainward GTS 250 - sprzedaje jaką pół uszkodzoną, bowiem karta działa bardzo dobrze i w miarę cicho, jednak przy większym obciążeniu pojawiały mi się pojedyncze artefakty. Przeinstalowałem sterowniki i jest już dobrze, aczkolwiek nie chce żeby wyszło, że sprzedałem wadliwy przedmiot. W styczniu na karcie została wymieniona pasta termoprzewodząca i temperatury w spoczynku nie przekraczają 50 stopni, a w stresie podczas grania w COD:MW3 wynosiły około 60. Do karty dorzucam oryginalne pudełko, książeczki, płytę ze sterownikami i dwie przejściówki z dwóch molexów na PCI-E 6 pinowe. Karta jest zasilana 2x PCI-E 6 pin. Cena : około 140 zł, aczkolwiek możemy w jakiś sposób się dogadać.

 

Z propozycjami zapraszam na PW lub piszcie tu w temacie.

Pozdrawiam, torres0221.

Edytowane przez torres0221
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...