Skocz do zawartości

Gigabyte OC HD 6950 Windforce 1GB a Sapphire Radeon 6950 2GB


Recommended Posts

Nia każdego trzeba traktować jak nic nie wiedzącego usera. Zadał pytanie którą z tych dwóch kart graficznych, można założyć równie dobrze że wie co z czym się je. Odpisaliśmy co z tych dwóch kart lepiej wziąść ewentualnie sugestie. W okolicach cen R6950 leży R7850 może rozważyć - R7970 raczej nie ta półka. Ale fakt faktem podanie podstawowych parametrów zestawu nie zaszkodziło by. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

asus44- widać ze mało jestes na forum.. :]

 

DJBOOS - chłopie a jak ma np Athlona II ? Ostatnio na forum gościu pakował 7870 do Phenom II.. ja też sobie moge otworzyć temat z pytaniem która lepsza 7970 czy GTX680 ale co tam ze mam Phenom'a II który ledwo ogarnia 6950, nie obchodzi mnie to czy wie z czym to sie je.. później sie okazuje ze facet ma słaby zasilacz i nagle 5 stron z tematu o tym ze zasilacz trzeba wymienić .. dla mnie podstawowa rzeczą w takich sytuacjach jest znać pozostały sprzęt

Link to post
Share on other sites

Wersja Radeona z 2GB pamięci.

 

Ja mam kartę z 1.5GB i to ledwo starcza do gier w Full HD.

 

-Battlefield 3 w multi potrzebuje średnio 1350MB pamięci graficznej. Maksymalnie nawet 1430MB

-Crysis 2 z hi res Texturami i DX11 zapycha nawet ponad 1500MB pamięci.

 

Obecnie karta z 1GB pamięci to nie dość że za mało do obecnych gier to jeszcze bez potencjału na przyszłość.

PS: Battlefield w max detalach ale po obniżeniu rozdzielczości do 1366x768 potrzebuje średnio 1120MB więc nadal więcej niż marny 1GB. Pozdrawiam.

Edytowane przez Szymon331
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...