Skocz do zawartości

Dark Souls PC potwierdzone.


Gość effendi360

Recommended Posts

Gość effendi360

http://www.gamikaze.pl/PC/Aktualnosci/Dark_Souls_PC_potwierdzone.aspx

 

Wydaje mi się, że warto zwrócić Waszą uwagę na tą grę, która mimo kosmicznego poziomu trudności zalicza się do jednej z najlepszych gier jakie powstały w ogóle. Miałem oczywiście styczność z wersją Xboxową, jednak chrupiąca animacja, odepchnęła mnie od niej. Natomiast, jeżeli panowie z From Software nie skopią kodu to szykuje się naprawdę solidna pozycja dla fanów staroszkolnych dungeron crawlerów na pc.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dark Souls grałem chwilę. Poziom trudności wyżyłowany ale bonefires, których nie było w poprzedniej części trochę ułatwiają sprawę i powodują, że gra staje się bardziej przystępna.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
Gość effendi360

Niestety Dark Souls okazało się kolejnym ciosem wymierzonym w pecetowych graczy. :/

ZERO możliwości zmiany ustawień graficznych, można by jeszcze przeboleć (gdyby grafika była choć w połowie tak ładna jak w darksiders 2) ale LOCK na 30 fps w grze gdzie liczy się każda klateczka, każda sekunda, każdy ruch - tego już autorom darować nie można. To na taką konwersję przyszło nam czekać tyle miesięcy ???!!! ****A !!!

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

To wiadomo :D Ale naszła mnie ochota na jedynkę :P Obiło mi się o uszy że są jakieś mody poprawiające grafikę, znoszące ogranicznik fps oraz umożliwiające w miarę normalną gre na klawiaturze :P Będe szukał, może coś znajdę....

Link to post
Share on other sites

Tylko ostrzegam, likwidacja ogranicznika w FPS może (i najpewniej będzie) sprawiać problemy. Jak na przykład spadanie z drabiny bez powodu.

 

I o ile wiem DSFix zawiera już likwidacje ograniczenia FPS więc dodatkowy mod nie jest potrzebny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ciekaw jestem co lepiej wypadnie, Dark Souls 2 czy Wiedźmin 3. Po ukończeniu poprzednich części obu gier, raczej bardziej oczekuję na Dark Souls 2.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

 

 

Ciekaw jestem co lepiej wypadnie, Dark Souls 2 czy Wiedźmin 3. Po ukończeniu poprzednich części obu gier, raczej bardziej oczekuję na Dark Souls 2.

Przecież Dark Souls to nudny H&S z okropnym sterowaniem, które sztucznie zawyża poziom trudności. Zadania nudne, system walki śmieszny, jak się opanuje sterowanie (godzina?), to jest się nie do pokonania, no poza bossami.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...