Skocz do zawartości

AMD Phenom II X2 550 BE


Recommended Posts

Witam,

 

sprzedam procesor jak w temacie, procesora nigdy nie odblokowywałem, ponieważ nie mam możliwości na mojej płycie. Stabilnie pracuje z częstotliwością 3,86 GHz, napięcie ustawione na 1,42V, jednak odczyty mam na poziomie 1,39V.

Dołączam chłodzenie orginalne (zwykłe), z resztą na boxowym, ale od mocniejszego (z heat pipe'mi) temperatury byly stosunkowo niskie, zarówno w idle jak i w stresie. Procesor jest na gwarancji bodajże do czerwca br. Jestem z niego bardzo zadowolony, nigdy nie było z nim problemów. Sprzedaję ponieważ chcę kupić czterordzeniowca. Jeśli chodzi o wysyłkę, to mogę wysłać kurierem (koszt wysyłki 14zł - DPD). Mogę również wystawić na allegro, jeśli ktoś będzie zainteresowany.

 

Tutaj zrzut z cpu-z:

 

http://img820.imageshack.us/img820/2340/procek.th.png

 

i OCCT, nie chce mi się długiego testu włączać, ale na życzenie mogę to uczynić :P

http://img812.imageshack.us/img812/5730/occtc.th.png

 

 

 

 

 

Czekam na propozycje.

Edytowane przez mrgibbass
Link to post
Share on other sites

Ja przezornie poproszę o nazwę twojej płyty. Wielu jest na allegro takich co "nie odblokowywało". Sorki.

 

Napisz jeszcze skąd jesteś.

 

Na drugim screenie masz przecież :P (Asus M3N72-D)

Płyta posiada chipset nForce 750a więc powinna mieć opicję odblokowywania rdzeni i L3 (nVidia Clock calibration lub NCC)

Link to post
Share on other sites

Na drugim screenie masz przecież :P (Asus M3N72-D) Płyta posiada chipset nForce 750a więc powinna mieć opicję odblokowywania rdzeni i L3 (nVidia Clock calibration lub NCC)

Moja płyta nie posiada tej opcji w żadnym z biosów.
Link to post
Share on other sites

E cena chyba mało atrakcyjna była, 200 zł chce plus koszt wysyłki. :)

 

Temat do zamknięcia, odwołuje sprzedaż bo rozwaliłem samochód i mogę pomarzyć o nowym sprzęcie. Pozdrawiam

Edytowane przez mrgibbass
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...