Skocz do zawartości

SAPPHIRE RADEON HD5830 XTREME - TANIO!


Recommended Posts

Nie pociągnie BF3 bez zrywy z FullHD na ULTRA?? Wpadnij do mnie a się przekonasz :) ,tez tak myślałem ale jednak karta cięgnie wszystko płynnie,na standardowym taktowaniu,nie wspominając po OC.

Link to post
Share on other sites

No jak jesteście tacy pewni,to zapraszam chłopaki do mnie,a się okaże kto ma racje.karty nie mieliście,nie testowaliście a wierzycie w suche testy.Jak tak to jak już pisałem zapraszam do mnie na seansik możliwości tej karty.

 

Nie będę się już powtarzał,wiem co ona potrafi,i sam jestem w szoku.Ale czas na serie 78..

wiec ta idzie na sprzedaż... pozdrawiam

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

dudik17 i ta @ david1206 po co piszecie to samo??

 

Emocje opadły,czy jeszcze musicie zasmiecac temat,

który dotyczy sprzedaży a nie spekulacji i dogryzania!

 

Nie brak @ na tym forum niestety,nie potrafią zrozumieć

treści ogłoszenia... :P jak to napisał wyżej kolega david1206 "brak słów" :D

 

 

NOWA CENA,DLA FORUMOWICZÓW 350zł + 10zł przesyłka !!! OKAZJA !!!

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

a kto kupuje taki bubel, lepiej dolozyc bylo do wyzszej numeracji, wogole to bf3 to sieka dla kart, ale jak kto kupuje nowa do 5 baniek i mysli o full detalach to az mnie w gardle sciska i kosa sie ostrzy w kieszeni, wogole c to co ty wyskoczyles z tym bf3 ze nie pojdzie itd, kazdy w opisie ma zaj... kompa a w realu gra w cs i oglada filmiki na youtube jak graja w bf3 i sie modrzyc potrafia, niskie czy ultra to samo, jedynie zmiana jest przy aa i rescie bajerow, koles na aukcji nie wspomnial o bf3 wiec o co biega, bf3 to sieka

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

kazdy w opisie ma zaj... kompa a w realu gra w cs i oglada filmiki na youtube jak graja w bf3 i sie modrzyc potrafia

Zazdrość cię zżera, że nie masz takiego sprzętu jak niektórzy w opisach ? Jak ktoś tak robi tzn, że jest na jeszcze niższym poziomie niż te twoje wypociny.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie trzeba być polonistą, żeby dostawać k.....y jak się czyta wypociny na poziomie pierwszoklasisty, gwałcące ortografię i bez jakiejkolwiek interpunkcji. Nikt nie mówi o pisaniu trzynastozgłoskowcem, ale czasami warto przeczytać co się wystukało przed opublikowaniem posta.

Link to post
Share on other sites

Ludzie ogarnijcie się troche. To był chyba temat o sprzedarzy karty a nie o kłócenie się czy BF 3 chodzi tak czy siak lub o pisownie. Nie chce bronić ani oskarżać autora ale ja mam też hd 5830 i mi BF 3 chodzi w rozdzielczości 1680 x 1050 (na tyle pozwala monitor) z Ustawieniami HIGH. I wieżcie lub nie że cały czas mam powyżej 42 kaltek. Rozumiem że niektórzy widzą różnicę z 40 vs 60 klatek, spoko. Ale dla normalnego użytkownika 45 klatek też chyba styknie co nie? Nie wiem ile max (zaraz znajdą się osoby które pewnie powiedzą że na danej mapie i w danej chwili nigdy bym i tyle nie miał). Ta karta do dobry produkt i nie jest to żaden bubel. Dodam jeszcze że nigdy nie sprawdzałem na wyższych ustawieniach bo mi się poprostu nie chciało. Aha i jeszcze jedno. Jak grałem w BF 3 to było przed OC karty ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...