Skocz do zawartości

Wentylatory świecące w UV


Recommended Posts

Witam

Planuję albo zakupić obudowę z oknem albo porostu je sobie zrobić :) i mój projekt obejmuje również oświetlenie środka obudowy. Wymyśliłem sobie, że zrobię sobie coś w stylu powiedzmy "zieleń toxic" i potrzeba mi do tego jakiś wentylatorów zielonych świecących w UV oraz z zielonymi led:) Potrzeba mi 2 wentylatorów 140mm oraz 4 wentylatorów 120mm, z czego dwa 140mm oraz dwa 120mm mają świecić w UV natomiast pozostałem dwa 120mm najlepiej, żeby były z zielonymi led. Prosił bym was o jakieś propozycje a co do ceny to w rozsądnych granicach powiedzmy wentyle 120mm tak do +- 35zł za sztukę natomiast 140mm do +- 45zł za sztukę.

P.S oczywiście kiedy rozpocznę projekt pojawi się worklog :)

Link to post
Share on other sites

Do 35zł sztuka to się raczej nie uda. Nie wiem czy w ogóle są wentylatory zielone które świecą na UV o ile się nie mylę to Nanoxia to potrafi. Nox Blister Acid też być może świeci, ale nie jestem pewien. Ceny Nanoxia'i to minimum koszt 50-60zł za jeden wentylator. Co do ledów to taniej nie znajdziesz http://www.cooling.pl/revoltec-dark-green-120x120x25mm,produkt,1656.html?from_category=30_67 , ale to są suszarki i w dodatku mało wydajne.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

No to ogólnie najlepiej wypadną wcześniej wymieniona Nanoxia lub jeszcze Gelid SW Green UV, ale on jest ciężko dostępny, dlatego nie wspomniałem o nim. Co do Ledowych to mało na rynku czegoś takieco "toksycznie zielonego". Najtańsza opcja to kupić białe wentylatory i pomalować je lakierem, który reaguje na UV, ale to i tak nie rozwiąże problemu ledów.

@up, a po co mu przy Enermaxie Vegas katoda UV skoro one i tak na UV nie reagują. A druga sprawa, że autor chciał Toxic Green, a nie po prostu zielony :D.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...