Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy S2. Zastanawiałem się nad Sonym, ale tak jak pisałem wcześniej odstraszyła mnie bateria. jednym słowem jestem zadowolony. Jednego nie rozumie po co się kłócić, który system jest lepszy, dla jednego będzie to android, a dla drogiego IOS. A wyzywanie i przepychani się nic nie wnosi do dyskusji. ALE TO JEST TYLKO MOJE SUBIEKTYWNE ZDANIE.

Edytowane przez Antek.84
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Antek, nikt tu się nie kłóci, tylko z Sonym sobie gadamy dla umilenia czasu, a Sony, napewno go sprawdzę, a z resztą tak długo gadałemz właścicielem tego komisu, że chyba ma mnie już dośc, pytałem się dokładnie o wszystko, czy ma jb, cydię, czy gps działa, czy mikrofony są ok, mówił mi, że ma tych iphonków duzo i mi jakiegoś dobrego wyśle, dziś, lub jutro ma ma być, to zobaczymy. Antek, sgs II to dobry telefonik, szybki, modowalny, więc z nim nie powinieneś mieć problemów.

Link to post
Share on other sites

dzięki za odp. chciałem mieć ogólny pogląd od razu zastanawiałem się nad sgs 2 i glaxy note jutro jadę do salonu i obydwa sobie porównam zdecyduję co jest dla mnie najlepsze korzystałem trochę z iphone 4 trochę razi mnie brak zaawansowanych opcji

jak w androidzie jest z darmowymi grami (jest coś takiego jak jailbreak ???) słyszałem coś o rocie ale może ktoś mi rozjaśni sprawę za odp. WIELKIE DZIĘKI I +++ LECĄ

 

P.S. telefon kupię szukając na allegro z mojego miasta następnie przeprowadzę oględziny i dopiero kupię jest jakiś program do testowania telefonu, aby sprawdzić czy wszystko jest ok. DAJCIE JAKIEŚ SUGESTIE JUTRO DOŚLĘ RESZTĘ +++ (limit jest)

Link to post
Share on other sites

zobaczymy jak się będzie 3gs 16gb sprawował

Daruj sobie ten telefon bo szkoda kasy.Jak już pisał Sony156 tylko zrazisz się do izabawek.

zastanawiałem się nad sgs 2 i glaxy note jutro jadę do salonu i obydwa sobie porównam zdecyduję

Wez ze sobą lusterko i przyłóż sobie tego note do ucha :hahaha:

GalaxyS2 to bardzo ładny telefonik i choć nie jest mały to przynajmniej nadrabia tym że jest cieniutki i lekki.

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc właśnie note jest idealny do rozmów, a dlaczego?? Ma świetny glosnik i idealnie przylega do ucha, jak i do innych części twarzy podczas rozmowy. Z tego, co czytam, to iPhone 3GS nie jest taki zły, w osiągach jest porównywalny do iphonea 4, kosztuje znacznie mniej a i tak wszystkie aplikacje na nim chodzą, tez ma iOS 5.0, więc myśle, ze powinien się dobrze sprawować, ale tym zajmę się jutro, kiedy to powinien do mnie przyjechać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Bierz, SGSa 2, sam go mam, polecam z czystym sumieniem, albo poczekaj na premierę SGS 3:)

Telefon wymiata, szybki, płynny,piękny wyświetlacz (żadnen filmik z youttube nawet w 1080p nie odda tego co zaobaczysz na własne oczy), mi po aktualizacji do ICS 4.0.3 z aktualizacją OTA od Samsunga 11MB bateria trzyma 2 dni intensywnego użytkowania (non stop Wifi, Dolphin Browser, 1h dziennie Gry, 3h dziennie Muzyki, 2h dziennie Filmów, czasem bluetooth, Synchro włączona, Skype)

Gdyby teraz mój telefon uległ nieodwracalnemu uszkodzeniu i miał dylemat co wybrać następnego- to po raz kolejny wybrałbym Galaxy 2 :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Wez ze sobą lusterko i przyłóż sobie tego note do ucha

bez urazy ale no i? On ma ladnie wygladac przy uchu? wez odpal przegladarke poserfuj troche, obejrz jakis klip video, napisz meila/sms'a i ci przejdzie - zapomnisz o jego gabarytach a inne maluchy beda ci sie wyadawac 'niedorobione' i przedewszystkim oczy ci troche odpoczna ;]

Kto powiedzial ze smartfone musi byc maly? Nie wazniejsze jest zeby wygodnie sie uzytkowalo? Fakt jest problem z uzytkowaniem go jedna reka - to nie dla tych co uzywaja telefonu podczas biegania.

Link to post
Share on other sites

I nie tylko do biegania bo jest mnóstwo innych sytuacji gdzie taki telefon to problem-jazda rowerem,narty,dyskoteka,gokardy,kręgle,wesele,nawet usiąść w barze nie wyjmując telefonu z kieszeni jest problem.

Link to post
Share on other sites

sgs2 skoro on już jest odrobinę za duży?

SGS2 jest za duży? Zastanawiam się dla jakich dłoni?

Dla mnie wielkość ekranu to rzecz, która totalnie wyklucza dla mnie jabłkofon.

4,3 cala to idealny rozmiar. Identycznie jak Ty odrzucam Note'a, SGS 3 i tego typu rzeczy, który nie działają w prawdziwym świecie.

 

Ja nadal uważam, że obecnie najlepszą słuchawką na rynku jest RAZR. Najlepsza jakość wykonania, po wyjęciu z pudełka działa wszystko jak powinno. Nie trzeba się bawić w custom roomy. Muzycznie też jest b. dobrze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...