Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie kupuj smartfonu za taką kasę zanim nie wezmiesz go do ręki.

Wal na sklepy czy do komisu i poproś sprzedawcę by udostępnił ci jakieś modele do poklikania.

Jak dla mnie to Note jest dużo za duży,a taki galaxy S2 kusi ładnym ekranem tylko że często brak mu płynności działania i strasznie się grzeje przy grach (wiem wiem zaraz powiecie że trzeba sobie zainstalować jakiś okrojony os).

Porównaj sobie np.galaxy S2 i iphone4s otwierając jakąś stronę internetową np.onet.pl :D ilość reklam na galaxy S2 moż doprowadzić do nerwicy.

Sam używam iphone4s i gdybym mógł w nim coś zmienić to z 3,5" zrobiłbym 3,7".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli SGS dwójce brakuje płynności jak twierdzi user Nalovp to najwyraźniej moj egzemplarz jest jakiś wybitny albo komuś się coś pomieszało bo nic takiego nie zauważyłem. Mam androida 2.3.6 XWKK5. Obecny uptime to 1981 h i przez ten czas ani razu się telefon nie zawiesił. A przy grach faktycznie ciepły jest w dłoni, ale bez przesady jak nic sie z nim nie dzieje z tego powodu to nie jest to wg mnie jakieś przeszkadzające.

Link to post
Share on other sites

 

"Jeśli SGS dwójce brakuje płynności jak twierdzi user Nalovp to najwyraźniej moj egzemplarz jest jakiś wybitny"

Tylko porównując sgs2 z iphone4s.Gdy porównasz sgs2 z jakimś SE na androidzie to faktycznie sgs2 to rakieta :)

Link to post
Share on other sites

Odkąd mi wiadomo iphone nie ma androida wiec co tu porównywać, hardware sgs2 ma lepszy zdecydowanie od iphona wiec teoretycznie iphone radziły sobie gorzej z androidem, ale tego się nigdy zapewne nie dowiemy. To tak jakby pórównywać linux z windowsem na tej samej maszynie, wiadomo, że maszyna z linuxem będzie szybsza ale i tak większy procent userów to windows.

Dochodzą tu jeszcze sprawy użytkowe, jednemu starczy 3 apps-y na krzyż, inny woli mieć otwarty OS etc.

Wg mojej opinii iphone jest tylko gadżetem, ale to zapewne dlatego, że moje potrzeby są ukierunkowane na coś innego. Na to też należy patrzeć na wybór telefonu.

Edytowane przez _MoonLight_
Link to post
Share on other sites

Sorry, ze podłącze się do tematu,a co myślicie o Sony Xperia S

Na papierze wygląda zacnie. Procek, aparat, hdmi, dlna, dostęp do gier sony, świetny design. Pytanie jak w praktyce. Osobiście jeszcze nie miałem styczności, a znalezione do tej pory recki są raczej pobieżne. Jeśli nie spieszy Ci się z zakupem, poczekaj chwilę na treściwą recenzję. Będziesz wiedział co i jak, bo telefon na pewno jest warty uwagi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie, bardzo dużo aplikacji. O to mi właśnie chodzi, Sony, miałem sgsa i nadal mam i nie tylko jego, ale wiesz pobawić się trzeba.

Mialem SGS, sprzedałem go bo kończyła się gwarancja i między czasie wziąłem sobie iPhone'a 3GS(również na próbe) i co? totalna masakra, muli, wyswietlacz do du*y, szkoda slow :D Jak nie masz co robic z kasa to wez sobie może czwórke żeby nie zraźić się do iZabawek. :P
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pewnie masz rację sony, nie przeczę, sgsy, co miałem i co mam też przerobiłem, wyniki były jak u Ciebie, tylko nie wiem czemu, ale mam szacunek do telefonów spod znaku Samsunga i żal mi je użytkować w normalny sposób, a do iphonea nie mam takiej blokady, poprostu wsadzę go do kieszeni i się z tym normalne czuję, a wgram tam sobie encyklopedie, mapy, tablice naukowe, wiem, że są również takie rzeczy na andka, no ale zobaczymy jak się będzie 3gs 16gb sprawował.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli bierzesz z allegro to oczywiście uważaj, bo są takie miny że szkoda gadać. Wczoraj dostałem białego SGS w ktorym nie działa: głośnik od rozmów, czujnik położenia, gniazdo sluchawkowe, przycisk home - co tu więcej gadać.. oczywiście na aukcji wszystko sprawne

Edytowane przez Sony156
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...