Skocz do zawartości

Nie wyświetla mi sie bios ani nic do windowsa


Recommended Posts

Komputer nie reaguje jak włączysz go czy działają wentylatory,dyski ale na ekranie czarno i zero komunikatów? Jak ta druga opcja to być może masz podobny problem co ja :) Jak masz mozliwość to sprawdz karte graficzna na inny kompie.U mnie okazało się,że to wina karty bo na innym komputerze to samo było.

Link to post
Share on other sites

Miałem analogiczną sytuację. Zasilacz sfajczył mi płytę główną i miałem podobne objawy - uruchamiam kompa, czarny obraz, wiatraki działają, dysk się nie bootuje.

CLR CMOS nic nie daje karty nie wyjmowalem przy wlaczonym kompie da to cos ??

Przy WYŁĄCZONYM kompie, tylko i wyłacznie przy wyłączonym.
Link to post
Share on other sites

tutaj tylko jedno wyjscie do servisu byle jakiego za 20 zł spawdza ci płyte i procesor mozna tez grafe.

Ja teraz niedawno miałem troche analogiczny problem. Niby wszystko sie właczało wiatraki chodziły a obrazu nie było. To było na integrze.

Tak wiec płyte i procesor do servisu przy sklepie komputerowym. Sprawdzili i był wyrok procek działa płyta padła. Przynosze wsio do hałupy,

Kupiłem nowa płyte najtansza jaka była pod 1155. Podłaczam swoja zasiłke nic sie nie dzieje płyta nowa procek spawdzony wiec zasilka. A wiatraki chodziły. Pozyczyłem od krewniaka zasiłke i było pik i system sie uruchomił.

Wiec co tu dużo gadać Płyta była na gwarancji pojdzie do serwisu i to przesławny asus. Ja do tyłu jestem z zasiłką. Wiec teraz cos innego se musze sprawic. Ale powiedziałem nigdy wiecej asusa.

Link to post
Share on other sites

U mnie jest tak ze wszystko sie botuje wszystko i działa tylko ekran jest czarny.jak by nie dostawal sygnalu do momemtu ekranu startowego windowsa. A potem to moge nawet i BF3 porgac. sprawdze grafe na immym kompie i dam znac co bylo nie tak.

Nie używasz przypadkiem Virtu? Przy pewnych ustawieniach takie zachowanie jest normalne.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...