Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tego, co pamiętam, to ta broń nie była specjalnie droga. Jakieś 15kk. Cały sprzęt pewnie z 150-200kk.

 

Zbroję kupiłem za 27kk (teraz chyba mniej warta)

Topór jakieś 15kk

Furię jakieś 12kk

Buty chyba 40-50kk

Amulet 40kk

Pierścień - nie wiem, 2-8kk, ale teraz chyba mniej warty

Hełm - jakieś 4kk

Rękawice - nie pamiętam, 10-15kk

Pasek ze 30kk

Gacie ze 20kk

Lacuni jakieś 10kk (obecnie może więcej warte)

Naramienniki sam nie wiem. Kupiłem tanio, ale chyba więcej warte

Klejnoty. 

 

W sumie może wyjdzie ponad 200kk.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jak wasze wrażenia po patchu? Ja osobiście nie widzę teraz w tej grze nic, co miałoby mnie przy niej zatrzymać (mierne pvp, nudne lokacje, w dalszym ciągu słaby drop itemów [losowanie statów to kolejny problem]). Dziękuję, czekam na dodatek lub kolejny patch.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Sprzedam konto d3 jeśli ktoś jest chętny pisać na pw, podrzucę linki do konta, nie jest to konto wypasione są tam wbite 3 postacie na 60 i ze 3 na ok 30 każda w gearze z dropu i ok 1,5kk kasy (nie grałem tak dużo żeby wygerowac postać)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie ma po co .. już jest po wszystkiemu ..  po wszystkiemu jest .. gdyby to wszystko było na początku to może .. teraz pustki .. ani jednego znajomego .. a i cel zabawy jest lekko niewyraźny .. przecież i tak wszystko można kupić na AH .. zamiast składać sobie powoli itemki to sie farmi farmi farmi farmi .. a czasami jeszcze farmi .... gra jeszcze ma potencjał ale musieliby chyba wywalić AH i powrzcucać jakieś eventy/bossów z których mogłoby coś wypadać .. to działa jak nałóg i może jeszcze by kogoś przyciągneło .. farmienie po 200 godzin zeby ulepszyć seta to już chyba tylko dla pronerdów

Link to post
Share on other sites

Nie ma po co .. już jest po wszystkiemu ..  po wszystkiemu jest .. gdyby to wszystko było na początku to może .. teraz pustki .. ani jednego znajomego .. a i cel zabawy jest lekko niewyraźny .. przecież i tak wszystko można kupić na AH .. zamiast składać sobie powoli itemki to sie farmi farmi farmi farmi ..

Dlatego ja czekam na wersje PS3 bez głupiej Aukcji :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Już sprzedane. :)

Według prawa ten cały zakaz sprzedawania kont jest mocno dyskusyjny. Ponoć jeśli kupujesz dostęp do usługi, to nie możesz odsprzedać, a jeśli kupujesz grę, to już tak. W jakimś artykule napisano, że pierwszy przypadek to dystrybucja cyfrowa, a drugi, kiedy kupujesz wersję pudełkową. Nie do końca mnie to przekonuje, ale co tam. I tak większość na to kładzie lachę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...