Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co do blue/rare to się zgodze, że ilość mf ma wpływ. Jednak co do legendów, to już nie. Wyobrażacie sobie kolesia mającego 250%mf+, któremu wypada co chwile legend, a kolesia który ma 0%mf i się meczy z wydropieniem chociaż jednego? Ja nie. Od razu byłby hejt w stronę blizza. Ja muszę powrócić chyba do 1/2 aktu inferno i tam farmić, bo 3/4 akt jest podobno zbugowany. Miałem okazję pofarmić spory czas na 5 stackach i co chwile rare/elite, a drop g******y, a żadnego nie odpuszczałem i nie omijałem.

Link to post
Share on other sites

no nie wiem czy jak mam wersje eng to siedza sami polacy ... a znowu jak tworze gre i daje ja na open to albo nikt nie wchodzi albo wpadaja na 3 minuty gina i wychodza .. i tu mam problem

a co do sumki .. jestem za mlody i za piekny zeby za to placic;p

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Wpisz w czacie /join ogólny . Powinno od razu na polski czat cię wrzucić. A beliala bym ubił, gdybym miał wcześniejszego barba/dh ;p. Teraz mogę potankować na lajcie go. Jakby ktoś chciał pomocy na inferno, to niech pisze: RoberciK29#1834

Link to post
Share on other sites

Ja już swoim DH na 60 po inferno biegam, ale trudno jest. Wczoraj znalazłem legendarny pierścionek, do kupy mam z 10 przedmiotow lgendarnych, ale słabe niestety :/ Jak kotś chce wersję trial piszcie na priv.

Link to post
Share on other sites

Ja już swoim DH na 60 po inferno biegam, ale trudno jest. Wczoraj znalazłem legendarny pierścionek, do kupy mam z 10 przedmiotow lgendarnych, ale słabe niestety :/ Jak kotś chce wersję trial piszcie na priv.

 

Nie jedne legendarki moga sie wydawac slabe na pierwszy rzut oka 8)

Link to post
Share on other sites

MF = szansa ze przedmiot bedzie nasycony, czyli moze to byc rare/legend/set. Teoria ze Blizz kontroluje drop legendek to niezly dowcip. @Dip79 - Co jest niby zbugowane w 3 akcie ?

 

Może być to tylko rare, lub blue. Wyobrażasz sobie jaki byłby hejt w stronę blizza, jeżeli koleś mający 300%mf dropił co chwile super legendy typu ss/latarnia ? (One sporo chodzą aktualnie)

 

A co zbugowane? W większości drop, który był ch....y.

Link to post
Share on other sites

Nie jedne legendarki moga sie wydawac slabe na pierwszy rzut oka 8)

Racja. Zakładam legendarną zbroję poziomu 63 i dps spada mi o 8k a HP o 10k. Zbyt szybko rzuciłem okiem widocznie ;) Nie no, prawda jest taka, że z tych które mi wydropiły wszystkie legendy są dupiate...

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Mam zamiar kupić D3, ale mam jedno pytanie. Generalnie nigdy nie miałem stycznosci z D3 w multi player...

 

Mam zamiar grac barbarzynca, bo uwielbiam postacie niemagiczne i tutaj mała prośba o cenne rady dla poczatkujacego gracza na multi.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Lowrey
Link to post
Share on other sites

Może być to tylko rare, lub blue. Wyobrażasz sobie jaki byłby hejt w stronę blizza, jeżeli koleś mający 300%mf dropił co chwile super legendy typu ss/latarnia ? (One sporo chodzą aktualnie)

 

A co zbugowane? W większości drop, który był ch....y.

 

Z tego co mi wiadomo to jest wlasnie tak jak napisalem. Legendarne/setowe maja przeciez bardzo niski dr NAWET z wysokim mf...

Link to post
Share on other sites

No przedmioty z craftingu są dobre jak masz szczęście na wysokie rzuty do nich... No i raczej mowa o przedmiotach z planów które można zebrać w grze. Większość sprzedaję ale dupiate przedmioty lvl 62 i 63 co jakiś czas rozbieram żeby mieć materiałów pod dostatkiem dla siebie.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja jestem na koszmarze i jakos sensu zbierania zwyklych nie widze. Teraz jedynie rzadkie i magiczne, a pozniej setowe czy legendy oraz zadkie.

 

Tez robiecie tak, ze zbieracie blue/yellow i jak sa gorsze to rozbieracie dla materialow?. No to rawda wzgledem crafting'u. Jak ma sie spore szczescie to niezle itemy mozna wytworzyc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...