Skocz do zawartości

Recommended Posts

Build buildowi nierówny .. latałem w umiarkowanie zoptymalizowanych itemach monkiem pod fire - przyciąganie cyclone strikiem + ognisty sweeping wind + ephifany i overwave ... na T4 jako tako było ale wyżej męka ... w końcu się znudziłem, założyłem kawałek sunwoko, kawałek rainmenta, jakiegos przypadkowego royal grandeura .. flying dragona, ogólnie nic niezoptymalizowane, przeciętne .. z losowymi skillami .. no jak z przeceny w ciucholandzie, walę dzwonami .. i nagle latam na T6 . WTF PS dmg mi spadł z 730k na 530k ... tylko zamiast critów po 5 kk mam takie po 50 kk ... powtarzam jeszcze raz, WTF

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Monk na Fire daje rade na T6 aż miło.

Teraz podstawowy wyznacznik to Grifty.

 

Niestety Lightning wciąż lepszy.

 

Chodzę z RORG, Ancient sunwuko, Ancient furnaace  I ostatnio znalazłem pierścionek zwiększający spirit generation o 50%.

 

Grift 36 solo.

Edytowane przez komefserwis
Link to post
Share on other sites

Build słaby, jak chcesz coś więcej podziałać w grze to udręczona cięciwa+ set maruda. Ten jest chyba najprościej złożyć. No i przede wszystkim czemu nie robisz dziur w przedmiotach i nie wrzucasz gemów ????


Jak chcesz to zobacz sobie mój build, nie jest rewelacyjny bo jest tam sporo do ogarnięcia ale jakiś pogląd będziesz miał http://eu.battle.net/d3/pl/profile/AppleTag-2307/hero/848080

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś tu będzie grał na Sezonie 2? Ja się już wypaliłem i wczoraj odinstalowałem D3 ... głownie z powodu bezcelowości mojego farmienia (10 godzin wyjęte z życia, żeby poprawić swoją efektywność o 0,5% itp). Jeśli miałbym sam grać na sezonie to też sensu nie widze .. nadal traktuje tą grę jak pół-MMO. Stad też pytanie czy zbierze się jakieś drobna ekipa, żeby sobie zacząć od 2 sezonu (HC lub Soft obojętne) ?

Link to post
Share on other sites

Fajnie tak powyżej Grift 35 jest fajna liczba legend I to niezłej jakości. Regularnie wypada mi 4-5 legend z bosa w tym zawsze jedna starożytna.

 

BTW. Czy ktoś z was już znalazł ten gift do robienia gniazd w broniach?

Jak na złość nie chce wylecieć.

 

A takiego ładnego maximusa znalazłem: 3980 DMG 1498DEX  I z gniazdem, Gdyby tak zamienić gniazdo na +10%dmg...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...