Skocz do zawartości

TARG U KUBY!


Recommended Posts

Witam na targu u Kubusia %-)

Będę tu zamieszczał rzeczy które mam na sprzedaż

Wszystko co sprzedaję mogę wystawić na allegro


1. GIGABYTE HD6870 WindForce kartę posiadam od połowy grudnia w sklepie morele.net, Karta jest praktycznie nowa użytkowana przez niecałe 2 miesiące, ponieważ dopiero w styczniu złożyłem w pełni komputer. Na testy podkręcam ją 915@980 / 1050@1200 bez zmiany napięć testowane 7 godzin w Battlefield 3, żadnych afektów, błędów w grafice, czyli stabilnie bez zmiany napięć. Co do temperatur to po tych 7 godzin temperatura po OC wyniosła maksymalnie 62oC więc wynik bardzo dobry. A do FPS to na stock wszystko ULTRA rozdziałka 1440x900 nie schodziło poniżej 50FPS a na 1920x1080 wszystko ULTRA około 30FPS! Cena to 630zł!




2. NOKIA N8 16GB Black telefon posiadam od roku i bardzo dobrze się sprawuje. Zaktualizowałem go do symbiana Bella. Jest on z polskiej dystrybucji więc po wgraniu, zaktualizowaniu softu nie wywala angielskiego języka lub simlocka ;) Posiada on GW producenta. W skład zestawu wchodzi: pudełko, wszystkie papiery, kable, przejściówki, słuchawki, ładowarka, dowód zakupu! Stan oceniam na 4/6 na tylniej klapce mała rysa, z przodu malutkie odejście lakieru na obwódce wokół ekranu długość niecała 1mm! Cena 700zł!


3. Multimedialny fotel z głośnikami 2.1 jest on obszyty skórą dobrej jakości, jakość dźwięki jest bardzo dobra pomimo że nie są to wielkie głośniki naprawdę dają radę, Ma on kilka obtarć na rogach ale ogólny stan jest bardzo dobry... http://allegro.pl/show_item.php?item=2185965126







KONTAKT

GG: 8374678

E-Mail: kubaziom73@wp.pl

Telefon: 696667006

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...