Skocz do zawartości

Heroes Of Might & Magic V


Recommended Posts

http://i35.tinypic.com/66ggsp.jpg

 

Witam. Temat tworzę by można było porozmawiać o tej wspaniałej przynajmniej w moim mniemaniu serii , ale też przy okazji zadając parę pytań. Planuję kupno któregoś z dodatków. W tym przypadku królują Dzikie Hordy, ale bardziej przekonują mnie Krasnoludy jak i mój skromny technicznie PC. I teraz zasadnicze pytanie, czy grają ludzie w wersję 2.1 na ubi.com ? Czy raczej samo 3.0 ? Czy wyniki są liczone w wersji 2.1 czy tylko w 3.0. Mając 1.6 wywalało za każdym razem błąd, w 3.0 mają statystyki się dobrze. Możecie też w tym temacie się umawiać na sparingi, jestem ciekaw ilu forumowiczów jest aktwynych w Heroes. Podawajcie swoje nicki i wersję gry. Proszę o odp. i zapraszam do udziału w temacie.

Link to post
Share on other sites

Czwarta część 4 , jest dla graczy którzy nie grali w poprzednie części świetna, i nie straszne im poczynione zmiany. 5 to jak dla mnie świetna gra, nie chcę wracać do starej już 3 , co nie oznacza że jest zła. Po prostu wolę 5 częśc, raczej skuszę się na Kuźnię Przeznaczenia i zaraz potem dokupię Dzikie Hordy. Ustawienie kamery, w czym problem. Jak dla mnie albo naczytałeś się o jakichś negatywnych opiniach albo w ogóle nie grałeś. To znaczy po wejściu w zamek jest opcja, wyłącz kamerę kinową. Czyli obstawiam opcję 2 . Dzięki za opinię.

 

"For the clan, for the blood"

Link to post
Share on other sites

@nuka157

to co mówisz nie ma chyba sensu

Dzikie Hordy zawierają w sobie podstawkę, pierwszy dodatek i drugi też

nie wiem tylko jak jest z kampanią...

ale kupowanie najpierw pierwszego dodatku a potem drugiego (samodzielnego, zawierającego w sobie również poprzedni) to dla mnie trochę strata kasy (a może nawet całkiem)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Za avatar dzięki, za nick wybaczam , a za Herosa : For the blood for the clan !

 

Już podjąłem decyzję, wezmę Kuźnie , potem Dzikie Hordy. W Kuźni też jest generator map, nowa rasa, a w Dzikich Hordach jest tylko kampania orków, z kuźni nie ma. Kuźnia jest chyba najbardziej symboliczna i klimatyczna, w Dzikich Hordach są najbardziej ciekawe mapy, kampania też super. Od Kuźni dubbing jest co raz lepszy. W takim razie przyszedłem tu w tym temacie tylko o poradę i ile osób gra w 2.1 niż co jest lepsze bo dobrze o tym wiem. :)

 

Mam już na Kuźnię Przeznaczenia, narazie się wstrzymuję. Może Dzikie Hordy ?, może Kuźnia, a może Kolekcja Wszech Czasów ? :co::D

Link to post
Share on other sites

@_nick_

no Panie Moderatorze...bez przesady...wyraźnie jest napisane :D

 

Temat tworzę by można było porozmawiać o tej wspaniałej przynajmniej w moim mniemaniu serii

OT to ja dopiero teraz tworzę, i wiem, że ten post też zostanie skasowany i polemizowanie w niczym nie pomoże...

 

a co Ty _nick_ sądzisz o tej serii :co:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Autorowi chodzi o Herosów 5, z resztą taki jest tytuł.

 

Mam podstawkę Herosów 5 i trochę grałem, ale sporo rzeczy mi się nie podoba, np. właśnie ta kamera. A i grafika jest kiepska - lepsza była w H4. Po graniu z tydzień w piątkę wróciłem do trójki.

 

Może jeszcze w piątkę zagram, bo odkrywanie nowych rzeczy w herosach jest fajne :co:

Link to post
Share on other sites

Czy ty się _nick_ dobrze czujesz? Mój post w tym temacie dotyczył HoM&M5, a konkretniej dyskutowaliśmy na temat dodatku, który autor chce wygrać, a ty go usunąłeś... Drażni mnie taka upierdliwość.

 

Z tą grafiką w 4 lepszą, niż w 5 to niezły żart.

Link to post
Share on other sites

Gierka jest super (choć ja gram tylko w tryb hot seat z narzeczoną) Jednak na moim sprzęcie który ciągnie z pełną płynnością praktycznie każdą grę, ta potrafi przyciąć srogo przy obracaniu kamery. Kolega który posiada GF8800GT narzeka na to samo, więc chyba coś nie ten tego z silnikiem tej gry.

Posiadam Dzikie hordy choć i tak praktycznie nigdy nie wybieram plemiona orków do rozgrywki, krasnoludy są zdecydowanie ciekawsze.

Link to post
Share on other sites

A jak dla mnie hirołsi 5 to zwykła nuda jest...Grałem naprawdę długo i mnie do siebie nie przekonała. w 4 nie grałem szczerze mówiąc dłużej, ale też bez rewelacji...Jeśli chodzi o mnie to najlepszą częścią jest część 2, 1. Nad 3cią natomiast w podstawówce potrafiłem siedzieć całymi dniami w trybie hot seat :co: Jak dla mnie po prostu klimat Heroesów się gdzieś stracił po drodze...Fajna grafika nie wystarczy, żeby zrobić dobrą grę i już.

Link to post
Share on other sites

Klimat gdzieś się zatracił..., ok. jak dla mnie gra jest super wypaśna tylko jedno ale...

 

Planuję kupić kolejną część Heroesów , po części z tego powodu że mój serial w Podstawce nie odpala. I dlatego by bez przeszkód zagrać na ubi.com

 

Jaka jest wasza ulubiona rasa ? Mnie najbardziej urzekł klimat Krasnoludów , także Orkowie. Przyjemnie też się gra Nekromantami. Przy prowadzeniu tej rasy liczba 100 liszów na prawdę nie jest dużym wyzwaniem.

 

Mogę też opisać swój problem.Może mi pomożecie ? :) Miałem jedno konto na ubi.com , grałem na ubi. itd. Przy robieniu porządków na PC odinstalowałem grę, po czym kilkanaści dni później po głodzie sieciowym znowu skaziłem dysk V. Wchodzę , więc na ubi. wpisać kod , nie działa. Myślę, pewnie jest bład w literce, 0 lub coś, firewall blokuje grę. Ale nie du*a blada. Kod unieważniony 8.22 . I co ja mam teraz zrobić ? Pisałem do ubi. cd projektu . Dostałem informację że kod jest poprawny, i żebym sprawdził porty np. 8880 udp . Nie wiem jak to zrobić ale przecież nagle się porty nie pojawiły jeśli przedtem mogłem grać. Mam program ubi.com play online itd. help ! :)

 

 

PS. Gra wieje nudą, świat dzieli się na wiele milionów typów ludzi, i jednemu podoba się klimat Herosów i zbieranie surowców, planowanie strategiczne, granie w sieci z 6 h i wciąż nie doszło do ataku. Inni wolą się ponaparzać w strzelankę, poczytać książkę, zjeść hamburgera, walnąć z bańki w deskę, pierdnąć w miejscu publicznym itd. itd. :)

 

http://www.allegro.pl/item747098681_her ... zasow.html

 

Gdybym zdołał uzbierać do świąt 100 zl to byłoby coś. Sprzedać PSP :co::D

Link to post
Share on other sites

A jak dla mnie hirołsi 5 to zwykła nuda jest...Grałem naprawdę długo i mnie do siebie nie przekonała. w 4 nie grałem szczerze mówiąc dłużej, ale też bez rewelacji...Jeśli chodzi o mnie to najlepszą częścią jest część 2, 1. Nad 3cią natomiast w podstawówce potrafiłem siedzieć całymi dniami w trybie hot seat

Może i racja, ale ja jak wspomniałem grałem tylko w trybie hot seat. (w trójkę i czwórkę też tylko w tym trybie) Kampania w heroes jakoś nigdy mnie nie ciągnęła.

Natomiast co do poprzednich części to moje zdanie jest takie.

Czwórka - kompletna porażka, klimat cukierkowy do przesady, a możliwość zabicie bohatera podczas bitwy skreśla tą grę jako rozsądną dla trybu hot seat.

Trójka - Legenda i Religia...niestety po tylu latach trzaskania w podstawkę i różne dodatki mam dość

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...