Skocz do zawartości

Najbardziej wymagająca gra 2011/2012


Recommended Posts

Witam,

chciałbym pobawić się swoim komputerem, nareszcie.

Zainwestowałem jakiś czas temu kasę w niezły sprzęt,

a przez sytuacje w pracy przez ostatnie kilka miesięcy nie miałem czasu grać.

Więc pytanie do Was jest takie, które gry 2011/2012 roku? mają duże wymagania,

tak żebym mógł trochę wykorzystać mój stary-nowy sprzęt?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Crysis 2 z dx11 oczywiście, jeśli masz dobry sprzęt to Crysis 2 w dx9 nie będzie dla niego żadnym wyzwaniem.

 

Może to nie gra z ostatnich dwóch lat ale odpal sobie Crysisa 1. W full hd , wszystkim na max i aax16q dwa GTX 460 w SLI(te dwie karty mają chyba razem trochę wiekszą moc niż jedna gtx580) ledwo zipią :/

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

-Z moich testów wynika że najbardziej wymagającą grą jest obecnie Crysis 2 z teksturami wysokiej rozdzielczości oraz oczywiście w DX11.

 

-Na drugim miejscu plasuje się Metro 2033 w max detalach i z DX11.

 

-Na trzecim trudno określić. Albo mocno zmodowany Crysis 1 który głównie obciąża GPU albo mniej obciążający GPU ale bardziej cały system (RAM+CPU=GPU) Battlefield 3 Multi (single ma raczej małe wymagania w porównaniu z multi)

Link to post
Share on other sites

GTA IV + najnowszy iCEnhancer, ale szczerze mówiąc, to głupi topic. Tzn. kupiłeś wypasione podzespoły po to, żeby grać w gry które lubisz, czy te które mają wysokie wymagania?? Olej wyniki w smarkach i to czy pociągnie BF3 w ultra na mapach z 64 graczami i graj w tytuły, które są warte twojego czasu, a nie te, które będą wyzwaniem dla twojej karty graficznej. Jak chcesz, żeby sprzęt zamienił kilka kilowatów na ciepło to zapuść OCCT czy coś podobnego i idź pooglądać telewizję.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

co to jest to uberpróbkowanie ? jeszcze się z tym nie spoktkałem

o ile dobrze pamiętam: obraz jest renderowany czterokrotnie, a następnie analizowany pod kątem glitchy i innych błędów i z tych 4 renderów dopiero powstaje to, co widzi gracz, wszystko po to by każdy cień, każdy shader itp wyglądał idealnie

Link to post
Share on other sites

A znacie może jakieś strategie które mają duże wymagania, po za starcraftem 2, albo jakieś ekonomie gry w których nad czym się myśli, a nie strzelanki, ewentualnie jakieś gry wyścigowe ale takie w których można starą poczciwą kierą Logitech ForceEX normalnie pograć, bo w ostatnim NFS, dopiero na momo z tego co wyczytałem da się normalnie pograć.

Link to post
Share on other sites

2 obowiązkowe tytułu z gatunku RTS: Company of Heroes (z dodatkami) oraz World in Conflict (również ma dodatek: Soviet Assault), obydwie mają piękną oprawę a co ważniejsze obydwie są dobrymi RTSami, choć z nieco inną mechaniką gry i osadzone są w innych realiach. Jeśli lubisz RTSy to pozycje absolutnie obowiązkowe.

Edit: zobaczy czy animacja wybuchu nuklearnego w WiC pod koniec gry będzie u ciebie płynna:-)

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

A znacie może jakieś strategie które mają duże wymagania, po za starcraftem 2, albo jakieś ekonomie gry w których nad czym się myśli, a nie strzelanki, ewentualnie jakieś gry wyścigowe ale takie w których można starą poczciwą kierą Logitech ForceEX normalnie pograć, bo w ostatnim NFS, dopiero na momo z tego co wyczytałem da się normalnie pograć.

Anno 2070, Shogun 2 i jeszcze jakaś strategia wojenna, ale nie pamiętam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Wiecie jaka gra wymiata (strategia) każdy komputer bez względu na wymagania?

Command & Conquer: Generals

na początku wszystko pięknie, ale jeśli się pogra kilkanaście godzin w jedną planszę i będzie się miało sporo wojska to każdy sprzęt nie da rady.

Mój AMD FX 6100 (6x3,3GHz), 8GB DDR3, 2 dyski w RAID0, GeForce GTS450 OC, zasilacz 1000W

Wentylator GPU i CPU podczas grania ustawiony na 100%.

Komputer się wyłączył :P

Link to post
Share on other sites

Wiecie jaka gra wymiata (strategia) każdy komputer bez względu na wymagania? Command & Conquer: Generals na początku wszystko pięknie, ale jeśli się pogra kilkanaście godzin w jedną planszę i będzie się miało sporo wojska to każdy sprzęt nie da rady. Mój AMD FX 6100 (6x3,3GHz), 8GB DDR3, 2 dyski w RAID0, GeForce GTS450 OC, zasilacz 1000W Wentylator GPU i CPU podczas grania ustawiony na 100%. Komputer się wyłączył :P

http://www.reactionface.info/sites/default/files/images/1310480585093.jpg

Edytowane przez Dzonzi
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...