Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Recommended Posts

z gram pl

W komentarzach do informacji o szczegółach wyciągniętych z łamów OXM zauważyłem patriotyczną tęsknotę naszych Czytelników za możliwością gry rodzimymi wojakami. Polacy mają bowiem być dostępni w multiplayerze Warfightera, co zrodziło na forum pozytywne emocje. Rozumiem podniecenie, ale gdy chemia w organizmie się uspokoi, należałoby zadać sobie pytanie, czy tylko z tego jednego powodu warto kupować tegoroczną edycję Medal of Honor?

 

TAAAAAK!!!!!!!!

 

Ja tam chętnie sobie kupię, choćby ze względu na Polaków :) Wszyscy w necie bulwersują się, że znowu Danger Close robi i dlatego będzie to porażka, a ja nie mogę się doczekać, aż DC wszystkich mile zaskoczy :)

 

Jeszcze nie wyszło, nawet nie pokazali nic, a ludzie już oceniają grę :D

Link to post
Share on other sites

Dla mnie Medal of Honor z 2010 roku był genialny grafa, fabuła wszystko multi trochę kijowe mało osób- ale najbardziej zachwyciła mnie muzyka Linkin Park The Catalyst kurde zajebioza naprawdę...

Edytowane przez dxh11
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Też myślę, że będzie ogólne bo to by dziwnie wyglądało. O GROMie czytać nie muszę, ale sam przyznasz, że nasz "kochany" premier żałuje na wyposażenie naszych chłopaków nawet w "Afganie"(Poczytaj). Popatrz na arsenał Marines i GROMu. 4 helikoptery to duża część naszej "floty powietrznej" (w Afganistanie), a dla US to tyle co nic. Nie mamy ŻADNEGO arsenału nuklearnego i jeszcze trochę można tak wytykać.

Link to post
Share on other sites

Tier 1 jakoś nie przypadł mi do gustu. mam nadzieję, że MP w nowej części bedzie miało bliżej do serii BF niż do COD'a.

jeśli chodzi o grom i inne jednostki to pewnie skonczy się tylko na lekko odmiennym modelu jednostki i zróznicowanym "startowym" pakiecie uzbrojenia np. ak zamiast m16.

wszystko i tak się wyrówna jeżeli wrzucą schemat znany z innych gier i kolejne poziomy doświadczenia pozwolą na odblokowanie innych broni (dostępnych pewnie dla innych jednostek np. niemieckich jak gramy gromem itd.)

Link to post
Share on other sites

Tu raczej nie chodzi o uzbrojenie, a raczej o reprezentowanie swojego kraju. Stajesz się żołnierzem GROMU, dostajesz fajnego skiniacza, na początek powiedzmy M4/AK i pewnie tak jak w battlefieldzie z czasem odblokujesz akcesoria. Mam nadzieję, że będzie dużo tego typu dodatków. Zastanawiające jest jednak to, że rozgrywka ma być prowadzona między graczami (drużyna niebieska vs. drużyna czerwona), którzy wybiorą jakąś jednostkę. A więc będzie np. SAS vs Marines? Raczej mało prawdopodobne, ale cóż. Zobaczymy.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...