Skocz do zawartości

Intel Ivy Bridge - Cena i osiągi


Recommended Posts

Tak, racja, będą kosztowały pewnie tak z 7-8 stów, ale Asrocki to porządne mobaski, mimo,że kiedyś to był tandetny Asus, to po rozłączeniu się firm asrock wybił się w górę z wydajnością i w dół z cenami. Ich najlepszy model w przyzwoitej cenie to P67 PRO3 B3. Każdy Ci go poleci, jest świetny do OC.

Link to post
Share on other sites

Co do Amazonu, to ciekawe. W dodatku podobno Amazon ma być w Polsce. Tylko gdzie to słyszałem, to nie pamiętam. W dodatku, kiedy premiera Ivy Bridge?! Bardziej interesują możliwe obniżki aktualnych Sandy Bridge, niż Ivy, których cena pewnie nie będzie tania, a wydajność pewnie około 10% większa niż Sandy.

Link to post
Share on other sites

Amazon w polsce nigdy nie będzie, nie oszukujmy się połowa polskich sklepów komputerowych i nie tylko,

 

by popadało przez ceny tego zagranicznego sklepu "amazon"

 

na pewno następca i5-2500K od Ivy będzie w cenie i7-2600K na początku, znając tej kraj...

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Asrock to kupa i tyle w temacie.

Sam rok temu kupiłem płytę asrocka i po dwóch dniach odniosłem do sklepu.Dopiero po wyjęciu z pudełka zobaczyłem jaki to szajs.

Sprzedawcy podałem powód-"nie jestem zadowolony z jakości wykonania tej płyty" i dostałem kasę z powrotem.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Nim to wszystko się zacznie to trochę minie, a jak już mają być magazyny, spolszczona strona i Amazon Kindle w wersji PL to na pewno będą ok. września najwcześniej. Sama strona może i będzie w lipiec/sierpień, ale myślę, że koszt wysyłki będzie jeszcze tak samo wysoki.

 

UP UP

Jak już znajdziesz płytkę od EVGI z Z77 w sklepach to daj znać w temacie.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Oj tam, oj tam - AMD planuje wydanie procesorów na podstawkę (platformę) FM2 z wydajnością przewyższającą dzisiejsze i5 Sandy Bridge a ze zintegrowaną przewyższającą dzisiejsze karty graficzne APU czyli zdecydowanie lepsze niż te, które mają być w Ivy Bridge (iGPU w FM1 są lepsze niż SB i potencjalnie niż w IB to co dopiero te w FM2?).

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, jak procesor ma być do integry i oszczędności prądu na braku osobnego GPU to chyba jasne jest, że APU się lepiej sprawdzi, ale z drugiej strony igpu w procesorze..? Trochę bez sensu, poza tym grafa to taki dodatek- w cpu powinna się liczyć ilość rdzeni, taktowanie, duże możliwości oc. Do tego przeznaczony jest procesor, więc nie należy się spodziewać nieziemskiej grafiki po IB, czy też prockach na podstawce FM2.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...