Skocz do zawartości

USB 14.0 - dyskusja


Recommended Posts

Powiem Wam szczerze, że ja np. nie wiem czy mogę startować w USB (startuję co edycję chyba od USB 8). Niby redaktorzy nie mogą, ale... nie ma mnie w redakcji, nie mam pomarańczowego kolorku i jestem newsmanem ;D

Przecież newsy to piszesz z własnej woli, więc jako normalny użytkownik każdy może przesłać news i się jeszcze zasłuży dla portalu.

 

Nic dziwnego, że go nie znamy tutaj:

http://forum.benchmark.pl/user/17919-renholder1987/

Link to post
Share on other sites

1) Żadnej recenzji...

2) Nieco ponad 200 postów, gdzie niektórzy mają po prawie 3k (z czego 3/4 sensownych i pomocnych)

3) Żadnego news'a

4) To co do cholery?

 

Mnie to tam nie rusza nagroda... ale sam fakt że uważam że wielu innych na nią zasługuje... Jeżeli nagrody są losowane to czemu nie powiedzieć o tym z góry?

Link to post
Share on other sites

1) Żadnej recenzji... 2) Nieco ponad 200 postów, gdzie niektórzy mają po prawie 3k (z czego 3/4 sensownych i pomocnych) 3) Żadnego news'a 4) To co do cholery? Mnie to tam nie rusza nagroda... ale sam fakt że uważam że wielu innych na nią zasługuje... Jeżeli nagrody są losowane to czemu nie powiedzieć o tym z góry?

Może kryterium były komentarze 815 posiada... i data rejestracji 2009.
Link to post
Share on other sites

Tak więc moja lista kandydatów...

1) Lightning aka "brat GTX460"

2) GTX460 aka "brat Lightninga"

3) Morgi

4) Rakieta1

dla powyższych ewidentnie coś od AMD

5) StylNowyDill - może warto mu coś dać, żeby przestał z towcem latać?

 

@up ja bym wolał HD 7970 na dobrej mobo od MSI np Big Bang'u :)

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

Jakby dali GTX 680 od EVGA i płytę też od nich + jakiś IB w następnej edycji, to by się pozabijali.

Pomyśl jakie byłby wtedy dyskusje, jakby wygrał ktoś 'nieznany' :P
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...