Skocz do zawartości

USB 14.0 - dyskusja


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Dziś ruszyła już czternasta (o ile dobrze policzyłem) edycja konkursu Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców

 

 

 

Zapraszam wiec do dyskusji, plotkowania, komentowania.

 

Osobiście uważam że nagrody są całkiem przyzwoite i redakcja w miarę szybko się uwinęła z ich zdobyciem. Choć ja raczej nie będę startował bo taki zestaw dużo u mnie nie zmieni :) Tak więc życzę powodzenia innym startującym i mam nadzieje że redakcja doceni również wkład forumowiczów w życie serwisu :)

Link to post
Share on other sites

Po części Sony156 ma rację, kiedyś maluczcy mieli jakikolwiek wpływ na wynik a teraz góra zredukowała nas do roli bateryjek %-)

 

Czasem ktoś z redaktorów bąknie w temacie to czy owo ale odczucie jest takie że wspomaganie jednego usera przez innych jest ignorowane przez górę.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Ja jak zawszę mam nadzieję... A sprzęt dla mnie idealny - bardzo przyda się do renderowania filmów, a grafa do gier i tak jest wystarczająca.

Tylko gdybym wygrał to od razu musiałbym zmienić obudowę, zasilacz i kupić RAM. Heh, żaden problem, nareszcie miałbym nowego kompa :D

Muszę tylko dokończyć pisanie recenzji myszy i może zostanę zauważony przez kogoś na górze :)

Link to post
Share on other sites

@GreQonE

 

Trafiłeś, mam nieliche zaległości ale nie ustaje w bojach. Zbroje od podstaw mobasa pod LGA775 w szczytnym celu wykorzystania 2.0 Vcore i równie sporo NB. Sam jeszcze nie wiem czy AC czy zalewać ale to drobiazg.

 

Ostatnio też nachodzą mnie czarne myśli czy aby nie skrobnąć do Wojtka, a nuż / widelec BMK pożyczyłoby coś do kręcenia bo bez tego usycham.

 

P.S. Za tydzień powinienem jakieś fotki zapodać ;)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość DANNY__79

"Co zrobić, żeby wygrać?

Trzeba być aktywnym czytelnikiem benchmark.pl. Przy wyborze komputera do ulepszenia zwrócimy uwagę na zaangażowanie czytelnika - komentarze, pochwały na Forum, ankiety, itp.), dobre zachowanie i kulturę osobistą - szczególnie w komentarzach pod publikacjami."

:pokey:

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...