Skocz do zawartości

Konsola xbox 360 - kilka pytań do zakupu. *wersja* *kinect*


Recommended Posts

Co do gier, to sa gry na kinecta ktore maja na celu poprawic budowe i kondycje sportowa, jest ich jednak dosc sporo a tylko nie ktore rzeczywiscie daja korzysc a nie ktore to szajs. Sprawdz oceny i opinie takich gier w necie wiem ze sa z 2 gry po ktorych napewno beda efekty , jedna moja kolezanka grala w taka gre i naprawde po 2 mieszkach bylo widac efekty, oczywiscie jest to dodatek do ewntualnej diety i sportu czynnego typu Jogging badz Squash. W takiej grze masz dokladnie wszystko opisane co i jak robic a gra Cie sprawdza czy wykonujesz dane cw dobrze, sa nawet dodatkowe bajery ktore Cie waza itd ale to juz chyba na Wii. Tak czy inaczej warto bo sa efekty ale nie licz na nie bez odpowiedniej diety i sportu bez tv.

 

A tak nawiasem to absolutnie odradzam Xbox bez dysku twardego...pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja też ci radzę brać tego z dyskiem. Na kinect nie pograsz, gry są nudne. Kinect jest szczególnie dobry dla mniejszy graczy bo małe dziecko gdy 2 godz gra potem może roznieść dom.

 

PS. Jeśli ci zależy na Kinect a nie chcesz dysku to z tego co mi wiadomo można podłączyć kieszeń dyskową. Nie jestem pewien.

Link to post
Share on other sites

Pojawiało się już sporo spekulacji o tym, że w trakcie tegorocznych targów E3, firma Microsoft zaprezentuje nową generację konsoli Xbox. Jeśli ktoś miał jeszcze na to jakąś nadzieję, to powinien o tym zapomnieć.

David Dennis z firmy Microsoft po raz kolejny potwierdził, że rok 2012 to Xbox 360 i nie będzie pokazu konsoli, która miałaby ją na rynku zastąpić. Cytat pochodzi z maila przesłanego przez Dennisa. Precyzuje on, że na targach E3 nie tylko nie będzie prezentacji nowej konsoli, ale dodatkowo nikt nie powinien spodziewać się choćby rozmów na jej temat.

Wciąż bardzo niewiele wiadomo na temat nowej generacji Xboksa. Wszystko co do tej pory się pojawiało, to wyłącznie plotki. Jedną z nich jest ta o porzuceniu obsługi gier sprzedawanych na nośnikach optycznych i przejście w całości na dystrybucję w formie elektronicznej. Inna plotka mówi o tym, że dostanie napęd Blu-ray.

Źródło: Neowin

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie, trochę nie na temat i przeznaczenie forum, ale na sfd tego nie będę pisał :) Czy wg. was gra na kinecta, czy nawet jakiś fitness może poprawić kondycje, mięśnie itd. i czy np. granie w siatkówkę w Kinect Sports może się przenieść na boisko czy wręcz przeciwnie? Co o takim sposobie patrzenia sądzicie?

Kondycję potrafiły poprawiać już gry na Wii, a pod Kinecta to taki pełny aerobic jest :). Na pewno można się nieźle zmęczyć, szczególnie przy grach tanecznych, więc jeśli grasz regularnie, to tak jakbyś w pewien sposób ćwiczył.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...