Skocz do zawartości

Konsola xbox 360 - kilka pytań do zakupu. *wersja* *kinect*


Recommended Posts

Witam. Planuję zakupić konsolę, musi być ona nowa :) Problem polega na tym że mam nieco ponad tysiąc złotych ale muszę mieć kinecta. Stąd moje pytanie. XBOX 4 GB na razie bez dysku dobrze będzie działał? Czy to wystarczy? Jaka jest różnica między taką konsolą a już taką co ma wszystko (250 gb itp.). W temacie jestem dość ciemny także proszę o jakieś rady. Nagradzam +

Link to post
Share on other sites

Myślę, że spokojnie starczy. Wersja 4GB różni się tym, że ta pamięć jest wbudowana a dysk możesz dorzucić. W drugiej wersji nie masz 4gb ale masz duży dysk. Na dysku głównie nagrywasz gry aby nie tyrać napędu, po za tym save'y i inne duperele. Jak nie masz kasy weż 4gb a póżniej dokupisz dysk. Tyle pamięci spokojnie starczy ci na save'y a i możesz dorzucić pendrive do 16gb :)

Edytowane przez PanMajster
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmmm będziesz zawiedziony - przez doczytywanie się gier z płyt. Dysk w przypadku xboxa to rzecz niezbędna dla Twojego komfortu - dozbieraj troszkę kup wersję z dyskiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak by co to niedługo chyba(jeszcze na nie wiem czy wgl sprzedam i czy po takiej cenie) wystawię na allegro używaną w 100% sprawną Xbox 360 Slim 4 gb + Kabel HDMI + 7 gier(FAR CRY 2,FIFA 10,Forza 3 Ultimate Collection, Assasins Creed, FAr CRY Instincts Predator,Sniper Ghost Warrior, Battlefield Bad Company 2) za 980zł. :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zrób jak uważasz, moje doświadczenie jest takie, że samemu w tego kinecta nie chce się grać. Zabawa jest dobra ze znajomymi przy piwku :) . Co do dysku to czasami nie instaluje gier na dysku ponieważ posiadam tylko 60gb a wg mnie gry nie ładują się wcale tak długo jak powiada kolega Ralphie. Idzie to wytrzymać :) Zdecyduj samemu na czym ci zależy 8)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sprawuje się świetnie, nie przycina, kupiłem ją rok temu, jeszcze ma 22 miesiące gwarancji. Nic z czytnikiem mi się nie działo. Naturalnie głośniej chodzi gdy płyta nie jest zainstalowana (siędzac na kanapie i grając nie słyszę napędu(musiałbym się wsłuchać, jeśli staniesz nad konsolą to usłyszysz pracę napędu) na dysku ale czas wczytywania nie jest wcale strasznie długi.

 

Ogólnie slimy są prawie bez awaryjne i ciche:D Do tego masz wbudowane Wi-Fi więc przez neta możesz grać bez kabli, 5x USB no i oczywiście możesz przypiąć Kinecta bez dodatkowego zasilacza:D

 

Jeśli chodzi o 4 gb pamięci to starczy ci spokojnie na savy + filmiki+rzeczy do avatara itp. Możesz doczepić pendrive do USB (do 16 gb) jako twardy dysk, lub dokupić dysk twardy.

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Osobiście wolałbym konsole z dyskiem bez kinecta niż odwrotnie. Gry z napędu wczytują się wiarę szybko jednak sam napęd strasznie szumi a ciągłe "mielenie" płytką strasznie irytuje (może w nowym xie to poprawili ja mam jeszcze starego).

Jeśli jednak zdecydowałbyś się na konsolę bez dysku to później można kupić "zwykły" 2,5'' dysk wd, który można przygotować i używać w konsoli. Wychodzi sporo taniej niż oryginalny dysk do Xboxa.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Lepiej z dyskiem. Na h** Ci ten kinect ? Pobawisz się parę wieczorów i jebniesz to w kąt. Taka prawda. Nie ma na to ciekawych gier.

Nie wiem jak w slimach ale w moim starym elicie napęd strasznie wyje podczas grania z płyty. Bogu dzięki mam dysk 120gb więc mam to gdzieś ale nie wyobrażam sobie grania z płyty teraz.

Link to post
Share on other sites

Ok spoko, sory że wgl zawracam głowę bo napisałeś , że musi być nowa co przeoczyłem:D

 

A co do Slim 4gb jak byś miał jakieś pytania to mogę się wypowiedzieć:D Co do innych modeli to nic nie wiem,

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Jak narazie jestem chyba gotów już brać coś bez kinecta z ew. zakupem później. Jeszcze muszę wszystko sobie przemyśleć i wziąć wszystkie "za" i "przeciw" Co do wersji chyba wezmę SLIM 4 GB na początek myślę, że spokojne wystraczy. Zobaczymy mam nadzieję, że wystraczy mi to :) Pozdrawiam.

 

Postanowiłem teraz kupić konsolę z dyskiem, nie koniecznie 2 pady bo pad kosztuje tam 90 zł... Szukam właśnie na allegro ciekawaych ofert a co do kinecta to kupię tak za 2 miesiące. Pozd.

 

Jeszcze jedno pytanko. Czy są różne wersje xboxa pod względem środka? Np. inne procki itd? Czy wszystko dzieli się ze wzgledu na pamięć i slim czy inne?

Link to post
Share on other sites

 

Łap link do porównania :Dhttp://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Porownanie_wersji_Arcade,_Elite,_S-3181/strona/10654.html

 

O i jak kupisz Xbox 360 to nigdy ale przenigdy nie przemieszczaj włączonej konsoli z płytą napędzie , bo może się to skończyć śmiercią płyty z grą:/

Edytowane przez Rafcio1874
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno pytanie, trochę nie na temat i przeznaczenie forum, ale na sfd tego nie będę pisał :) Czy wg. was gra na kinecta, czy nawet jakiś fitness może poprawić kondycje, mięśnie itd. i czy np. granie w siatkówkę w Kinect Sports może się przenieść na boisko czy wręcz przeciwnie? Co o takim sposobie patrzenia sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Napewno lepiej skakać przed telewizorem niż przy nim siedzieć .

 

Ale co do gry to nie wydaje mi się abyś nabrał formy od tego . Co innego jest poprawne odbicie piłki lub jej odbiór wyćwiczony w realnym treningu , a co innego w Kinekcie . Ja raczej traktuję to jako urozmaicenie zabawy gry na konsoli i możliwość fajnej zabawy z znajomymi. Kupno Kinekta dla samego siebie nie ma dla mnie sensu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...