Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

druga - dwie krople czerwonego i jedna fioletu, wyszła moja upragniona prawie "purpura" :jupi:

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/5m/88/oz/9vrcs7.jpg

 

 

swoją drogą tej po prawej troszkę daleko do koloru purpurowego  :P

odnośnie purpury to znalazłem folijkę która może Ci się spodobać kolorem:

 

 

http://www.auto-styling.pl/pl/wp-content/uploads/2014/03/SOTT-ASP-CWC-235-Midnight-Purple.jpg

 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

przykłady różnych wersji purporowego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Barwa_purpurowa

 

ten z mieszaniny to mu bliżej do czerwonego niż purpurowego, więc purpurze bliżej do tej folii.. muszę koleżanki od charakteryzacji zapytać co nazywać purpurą bo ta barwa ma więcej odmian niż szarość szarości a patrząc na to poniżej można zgłupieć jak te kobiety zapamiętują nazewnictwo tych kolorów hehe... ta druga szklaneczka mi najbardziej podchodzi pod "Amaranth Red" a nie purpurowy, chociaż i on według definicji jest barwą purpurową..

 

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/50/c4/24/50c42451cf7449c4d8784eb9fc0dd500.jpg

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Mogę śmiało stwierdzić, że Aurora zawiodła moje oczekiwania o ile w rezie wygląda świetnie to w wężach jest kaszana jak cholera... Dobrze, że przed mieszaniem całego płynu, zrobiłem test koloru w rezie, pompie i kawałku węża. Moje "prawie aurora" w rezie wygląda obłędnie a w wężach ja paskudny sok malinowy :sciana:

Na obecną chwilę zalałem Aurorą bez żadnych barwików (na jakiś czas) potem dodam fioletu...

Najprawdopodobniej przy następnej zmianie czegoś w PC, lub gdy szlag trafi tą Aurorę w układzie, zmieniam węże na białe i zalewam białym pastelem... Wymiana węży na kolor z prostej przyczyny, wyglądają na grubsze w porównaniu z bezbarwnymi w których płynie kolorowy płyn, przy różu już mnie to drażniło a teraz wygląda jeszcze gorzej szczególnie z daleka. Obudowa dość duża, rez też nie mały a węże wyglądają jak cieniutkie niteczki... Przy kolorowym wężu jest zupełnie inny efekt, wąż sprawia wrażenie grubego, bardziej wypełnia wnętrze obudowy...

Cóż... :(

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Wymiana węży na kolor z prostej przyczyny, wyglądają na grubsze w porównaniu z bezbarwnymi w których płynie kolorowy płyn, przy różu już mnie to drażniło a teraz wygląda jeszcze gorzej szczególnie z daleka.

Może węże 13/19 byłyby lepsze?

 

Masz jakieś foty jak wygląda Aurora u Ciebie (z barwnikiem) w wężach?

Link to post
Share on other sites

 

 

Może węże 13/19 byłyby lepsze?

 

Musiałyby być o średnicy przynajmniej 3~4cm. 3mm więcej w środku, to zdecydowanie za mało...

 

 

 

Masz jakieś foty jak wygląda Aurora u Ciebie (z barwnikiem) w wężach?

 

Niestety nie, cały mix "purpury" (litr) poszedł w zlew. Całe szczęście, że całej Aurory nie zabarwiłem przed sprawdzeniem jak to wygląda w wężach :D  Bo zostałbym z różem :rotfl:

 

Chyba dość szybko tą Silver zabarwię fioletem, to zrobię zdjęcia.

 

Jak zobaczyłem to coś w wężach, to odechciało mi się robić jakiekolwiek fotki :/


Jednak tylko białe węże i biały pastel co by rez kijowo nie wyglądał :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

fu*k :/ Jacek takie nadzieje mieli wszyscy po beta testach w układzie Biafry, a tu taka kicha. U Biafry na etykiecie butelki nic nie było wspominane o ważnych informacjach i tyle kasy poszło na sprowadzenie z UK :/

 

Teraz tylko mieć nadzieję, że nie zasyfi Ci układu po miesiącu. 

Link to post
Share on other sites
Czy w Twojej purpurze efekt był mniej widoczny?

 

Zaraz Wam pokażę, zrobiłem z tego srebrno-białego "purpurę" :wariat:

Właśnie film się na YT wrzuca...

 

 

Co jest inaczej niż się spodziewałeś?

 

Sam nie wiem... Teraz, po wymieszaniu tego z barwnikami przynajmniej efekt w rezie jest super :D

Biafra, chyba wiem na czym polegał problem podczas testu, pompa była podpięta tylko pod MOLEX, więc zapieprzała na 100% a przy tej prędkości w wężu nie było widać efektu "cząsteczek". Dopiero po podłączeniu pod MOBO i ustawieniu obrotów do 30% efekt w wężach jest satysfakcjonujący. Tyle tylko, że powstał inny problem, żeby był fajny efekt musi być cholernie mocne oświetlenie...

W sobotę montuję do budy wszystkie białe diody LED, które posiadam :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...