Skocz do zawartości

HD5870 1GB


Recommended Posts

Sprzedam tę kartę, model referencyjny, firma GIGABYTE, nigdy nie podkręcana, wszystkie dodatki, stan idealny, 1,5 roku gwarancji. Zakupiona w komputroniku. Cena 770zł

Edytowane przez Reavii
Link to post
Share on other sites

Co się spinacie wystawił za taką cenę niech wisi, przecież i tak nikt tego mu tu nie kupi. Mnie też wk*******ą osobniki, które nagle chcą bić majątek na używkach ze względu na zmianę kursu dolara, czy na sytuację na rynku dysków, ale nie ma się co spinać przecież czas gra na jego korzyść także niech wisi z tą ceną jak najdłużej %-)

 

A autorowi proponuję szukać frajerów na allegro, a nie na forum gdzie raczej nie powinno się szukać zarobku, no chyba że samemu jest się frajerem.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Co się spinacie wystawił za taką cenę niech wisi, przecież i tak nikt tego mu tu nie kupi. Mnie też wk*******ą osobniki, które nagle chcą bić majątek na używkach ze względu na zmianę kursu dolara, czy na sytuację na rynku dysków, ale nie ma się co spinać przecież czas gra na jego korzyść także niech wisi z tą ceną jak najdłużej %-) A autorowi proponuję szukać frajerów na allegro, a nie na forum gdzie raczej nie powinno się szukać zarobku, no chyba że samemu jest się frajerem.

 

A mnie wkur...ze takich goryli jak ty nie trzymaja w klatce :)Wnioskujac z twojej wypowiedzi,na forum nie mozna zarabiac?Mamy tylko wystawiac przedmioty,ktore sa mega okazja albo 2x tansze niz allegro?Smiesza mnie wypowiedzi takich uzytkownikow jak ten goryl,po prostu nie powinni sie udzielac,bo odbiegaja od tematu i smieca forum oraz glupio sie wymadrzaja,a to nie odpoiwedni temat do tego czyz nie? :)

 

Ktos tutaj nierozumie polityki,a jest ona prosta w tym biznesie i nie tylko w tym.Kupujacy szuka okazji a sprzedajacy jak najwiekszego zarobku i nikt nie powinien sie wcinac,kto co i za ile,jezeli nie jest zainteresowany przedmiotem.Proste?Proste i nie bylo by tu nie potrzebnych dyskusji i problemu.Po drugie zniechecacie ludzi do oferowania sprzedazy przedmiotow przez takie "biadolenie o Szopenie'delikatnie mowiac.Poczytaja pare postow na forum o danej karcie graf albo przejza cennik allegro i mysla ,ze sa w temacie i maja prawo madrkowac :)Po czesci ,albo mniej wiecej tak jest. :]

Link to post
Share on other sites

Mówisz Allegro? Pamiętaj że do cen na Allegro doliczona jest złodziejska prowizja, którą pobiera serwis i realnie nie trafia ona sprzedającemu do kieszeni. Gdyby Reavii chciał wystawić PORZĄDNĄ aukcję z kilkoma zdjęciami, etc. I załóżmy sprzedał kartę za sugerowane 770zł, to na pewno 770 do jego kieszeni by nie trafiło.

 

Forum jest dość specyficzną "giełdą". Ponieważ tutaj większość osób zna realną cenę towaru, i realną jakość sprzętu. Nie da sobie nikt przecież wcisnąć że GT 520 to najszybsza karta graficzna, bo ma DX11 i 2GB VRAM :)

Link to post
Share on other sites

A mnie wkur...ze takich goryli jak ty nie trzymaja w klatce :)Wnioskujac z twojej wypowiedzi,na forum nie mozna zarabiac?Mamy tylko wystawiac przedmioty,ktore sa mega okazja albo 2x tansze niz allegro?Smiesza mnie wypowiedzi takich uzytkownikow jak ten goryl,po prostu nie powinni sie udzielac,bo odbiegaja od tematu i smieca forum oraz glupio sie wymadrzaja,a to nie odpoiwedni temat do tego czyz nie? :)

Personalne podjazdy do mnie to sobie daruj a jeżeli już chcesz to zapraszam Kielce Nowy Świat 16a.

I tak dla sprostowania na awatarze jest makak czubaty Panie elokwentny.

 

To jest forum (czyt grono znajomych) gdzie ludzie nieodpłatnie dzielą się np swoją wiedzą i idąc Twoim tokiem rozumowania mam na nich zarabiać? Następnym razem mam zawołać od kogoś 5 zł za konsultacje odnośnie jakiegoś problemu?

Ja traktuję tu sporo osób jak kumpli i nie mam zamiaru na nich zarabiać a jeżeli przychodzisz tu robić tylko interesy to mogę Ci pokazać gdzie są drzwi...

 

Poczytaja pare postow na forum o danej karcie graf albo przejza cennik allegro i mysla ,ze sa w temacie i maja prawo madrkowac :)Po czesci ,albo mniej wiecej tak jest. :]

W sprzęcie IT siedzę już kilka lat i takie bajeczki i domysły zachowaj dla siebie bo widocznie nie znasz realnej mocy tej karty i sokoro dla Ciebie ta używka jest tyle warta to kupuj, My się tylko z tego pośmiejemy %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wnioskujac z twojej wypowiedzi,na forum nie mozna zarabiac?

 

Wnioskując zaś z Twojej wypowiedzi forumowicze powinni przyklaskiwać za każdym razem, gdy ktoś chce sprzedać towar powyżej jego wartości ? Wydaje mi się, że celem miejsc tego typu jest uświadamianie i doradzanie mniej doświadczonym użytkownikom, aby nie dawali sobie wciskać kitu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wg mnie, a możecie się nie zgodzić, osoby nie zainteresowane kupnem oraz sprzedażą głosu zawierać nie powinny. Jak osoba chętna do dokonania zakupu nie jest pewna ceny to pyta w dziale kart graficznych jaką kartę do takich pieniędzy albo gdzie najtaniej i za ile może kupić. ZGADZAM SIĘ Z UniverMan-em w 100%! Nie wpierdzielać się gdzie Was nie chcą!

Link to post
Share on other sites

Personalne podjazdy do mnie to sobie daruj a jeżeli już chcesz to zapraszam Kielce Nowy Świat 16a. I tak dla sprostowania na awatarze jest makak czubaty Panie elokwentny. To jest forum (czyt grono znajomych) gdzie ludzie nieodpłatnie dzielą się np swoją wiedzą i idąc Twoim tokiem rozumowania mam na nich zarabiać? Następnym razem mam zawołać od kogoś 5 zł za konsultacje odnośnie jakiegoś problemu? Ja traktuję tu sporo osób jak kumpli i nie mam zamiaru na nich zarabiać a jeżeli przychodzisz tu robić tylko interesy to mogę Ci pokazać gdzie są drzwi... W sprzęcie IT siedzę już kilka lat i takie bajeczki i domysły zachowaj dla siebie bo widocznie nie znasz realnej mocy tej karty i sokoro dla Ciebie ta używka jest tyle warta to kupuj, My się tylko z tego pośmiejemy %-)

 

heh.Po prostu wydaje mi sie ze zgrywasz tutaj na forum przydupasa brzydko mowiac i Swietego Mikolaja.Jezeli traktujesz forumowiczow jak kumpli,not to masz problem bo zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz.Nie kazdy jest Swietym Mikolajem,a jak juz ktos nie jest,to widze twoje posty i wyzwiska ,ze ktos niby szuka frajerow itp.Koles jestes po prostu zbyt przemadrzaly delikatnie mowiac.Zarabiac to pojecie wzgledne i szerokie a ty wszystko sprowadzasz do frajerstwa i oszustwa.770 zl za taka karte to az taka frajerska cena?zeby bluzgac i madrkowac do sprzedawcy?Zapominasz o prostej zasadzie:Kupiec=szuka okazji,jak najtaniej,natomiast Sprzedawca=Zarobek ,jak najwiecej.i to jest normalne.Jak ktos nie lubi zarabiac,a widze ze ty takim Mikolajem jestes,to sprzedaj mi swoj sprzecik z sygnaturki za pol ceny.sprzedalbys?Watpie ,no chyba ze naprawde jestes Sw.Mikolajem lub dobroczynca lezacym na pieniadzach,ale pamietaj,to ze ktos taki nie jest,nie znaczy ze szuka frajerow albo jest frajerem,musisz te rzeczy rozroznic,jak ich nie rozrozniasz ,to masz kolejny problem :)

Link to post
Share on other sites

UniverMan, chłopie, chyba jesteśmy bliźniakami! :D

Po prostu widze,ze wiekszosci sie nie podoba takie podejscie do tematu,jakie ma np.raku44.To tak samo jak bym wchodzil do sklepu i marudzil sprzedawcy ze ma ,za duze ceny,np.za droga karte graf.,,bo w sklepie obok widzialem tansza,albo ,ze kiedys byla tansza.Prosty przyklad teraz podalem dla takich uzytkownikow jak raku44.Tu jest temat targowiska,a nie porad na ile wycenic przedmiot,albo jakia opinie wystawic sprzedawcy.

Link to post
Share on other sites

heh.Po prostu wydaje mi sie ze zgrywasz tutaj na forum przydupasa brzydko mowiac

Takimi tekstami to do swojego ojca możesz rzucać póki nie powiesz mi tego w twarz możesz się spinać każdy wie że cena tej karty jest przesadzona i Wasze wywody tutaj nic nie zmienią...

 

Jak ktos nie lubi zarabiac,a widze ze ty takim Mikolajem jestes,to sprzedaj mi swoj sprzecik z sygnaturki za pol ceny.sprzedalbys?

Kto mówi o sprzedawaniu za pół ceny ? Padło tu gdzieś takie zdanie poza Twoimi postami ?

Chodzi o realne ceny...

Kupiłem swój zestaw za taką cenę, że biorąc dzisiejsze ze sklepu na te podzespoły uwierz mi, że wiele na tym bym nie stracił może 30%. Ale nie mam zamiaru nikomu wciskać tutaj i5 760 za 600 zł skoro sam je kupiłem za 450, wiesz o co teraz chodzi ?

 

Widzę że nie kumasz zbytnio, sprawdź ile jeszcze zostało gwary po dedukuj kiedy karta była kupiona i może wpadniesz na związek przyczynowo skutkowy czemu każdy tę cenę uważa za śmieszną...

Tyle w temacie.

 

Jeszcze może na koniec czemu sam sie odezwałeś z taką propozycją:

 

rozsadna cena byla by 700zl i wysylka gratis i masz sprzedane w ciagu kilku dni karte,ewentualnie 700 zl + wysylka max

 

Przecież cen się nie dyskutuje....

Edytowane przez RAKU 44
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...