Skocz do zawartości

Początki nowego regulaminu w dziale Rankingi


Recommended Posts

Dodatkowy program ino zamuli system ;) i wynik będzie słabszy ;) Panowie polowanie na czarownice chcecie tu wprowadzić ? |bardzo dobrze! Po raz kolejny Proszę o odpowiedź na moje pytania :0 btw.

Odświeżam temat w którym była masa pomysłów i dalej, żadnych konkretów dotyczących działu rankingi, jest tak jak było. Spadła w moich oczach wartość tego portalu.

Link to post
Share on other sites

Spadła w moich oczach wartość tego portalu.

No jak ja lubię takich userów i takie wypowiedzi.

W takim razie jakie masz propozycje aby sensownie poprowadzić dział Rankingi? Tak aby każdy był zadowolony, aby nie było zaśmiecania wynikami, aby każdy zaprezentowany wynik był wiarygodny, aby nie było sporów i kłotni że ktoś czegoś tam nie opisał, niedopatrzył, etc, żeby jeszcze nie było przy tym za dużo zachodu, tak aby nie odstraszało userów od umieszczania wyników w Rankingach.

Link to post
Share on other sites

Ja twierdze ze powinien byc wybor tego jak ktos chce potwierdzic wyniki, czy chce miec umieszczone cpuz na pulpicie czy czyms innym. przeciez jak bija rekordy oc to tez stosuja ten programik wiec czemu na portalu ma byc system bezpieczenstwa jak w pentagonie co do wierzytelnosci wynikow. :jupi:

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim można zgłaszać bez podania przyczyny - wchodząc w komentarze i przejeżdżając wyżej jest "zgłoś do usunięcia" i po kliknięciu nie przenosi do okna do podania powodu, tylko czy chce zgłosić ten wynik do usunięcia (OK lub Anuluj)

Ten bug już lada dzień będzie poprawiony, nie ma to jednak większego znaczenia, bo zgłoszenia bez podania powodów są i tak odrzucane.
Link to post
Share on other sites

Ten bug już lada dzień będzie poprawiony, nie ma to jednak większego znaczenia, bo zgłoszenia bez podania powodów są i tak odrzucane.

OK., masz racje, to nie ma zbyt dużego znaczenia, ale drugie już tak:

Druga rzecz, to jak ktoś zgłosi dany wynik to wystarczy wpisać jako adres:

"http://www.benchmark.pl/benchmarki/toRemoveNew?benchmark_id=(id_wyniku)"
I wtedy jeszcze raz wyskakuje okienko do napisania powodu i po zgłoszeniu pokazuje się moje wyjaśnienie, a nie tego kto wcześniej zgłaszał bądź też oba naraz :)
Dlaczego :jupi: Ktoś zgłosi dany wynik (nawet któryś z tej trójki moderatorów) np. za brak screen'a, a ja wpisując podany wyżej adres mogę dodać swoje zgłoszenie z uzasadnieniem "pomyłka" - a takiego coś byś chyba zignorował :D
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że zrezygnowaliście z pomysłu umieszczania wyniku na "podkładzie" z "Mojej strony" ?

 

Wydaje mi się że wystarczą ewentualnie okna CPU-Z i GPU-Z no i okno z aplikacją testową.

Jeśli ktoś będzie bardzo zdesperowany to i tak bez problemu "sfotoszopuje" wyniki

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że wystarczą ewentualnie okna CPU-Z i GPU-Z no i okno z aplikacją testową.

Jeśli ktoś będzie bardzo zdesperowany to i tak bez problemu "sfotoszopuje" wyniki

no i dokladnie, jak ktos bedzie chcial miec super extra gima mega maszyne to i tak pozbiera zlepki screenow, polepi to klejem photoshop'a i da na stronke a nam zostanie badanie pixeli czy pasuja do siebie. Nie ma sensu tego utrudniac dodatkowo.

 

edit: Panie W. mozna wystawic recke na stronke, juz skonczylem.

Link to post
Share on other sites
Dlaczego :jupi: Ktoś zgłosi dany wynik (nawet któryś z tej trójki moderatorów) np. za brak screen'a, a ja wpisując podany wyżej adres mogę dodać swoje zgłoszenie z uzasadnieniem "pomyłka" - a takiego coś byś chyba zignorował

No tak, zgłoszę to do załatania.

Z drugiej strony, gdy moderatorzy będą działać sprawnie, nie będzie mieć znaczenia powód zgłoszenia, bo zgłoszenia od nich zawsze będą akceptowane - właśnie dlatego zależało mi na wybraniu reprezentantów, którzy będą "nadzorować" usuwania wyników z Rankingów.

 

 

Wydaje mi się że wystarczą ewentualnie okna CPU-Z i GPU-Z no i okno z aplikacją testową.

Jeśli ktoś będzie bardzo zdesperowany to i tak bez problemu "sfotoszopuje" wyniki

OK, w takim razie zamykamy już ten temat żeby więcej nie tracić czasu.

W przyszłym tygodniu wdrażamy dodawanie screenów przy benchmarkach i podczas dodawania nowych wyników pojawi wymóg dołączania screenów z wynikami + otwarte CPU-Z, oraz opcjonalnie GPU-Z, w zależności od benchmarka.

Link to post
Share on other sites

No jak ja lubię takich userów i takie wypowiedzi.

dziękuję :0 Miło mi

W takim razie jakie masz propozycje aby sensownie poprowadzić dział Rankingi

Proszę:

Jeśli można, chciałbym zasugerować żeby moderatorzy ogarnęli jakoś dział super pi :jupi:. Denerwujące jest dostawanie się do najlepszych wyników, które są na końcu tabelki :0 dodatkowo windowane są wyniki bez próby 1M

jeśli chodzi o 3d marki, link porównawczy do ORB w zupełności powinien zastąpić zakładki z cpu-z, gpu-z oraz screena

Poza tym nie chodzi mi o to żeby akceptować tylko wyniki z ORB, Boże broń! Na przykład jeśli jest problem z połączeniem, lub w warunkach, w których nie mamy możliwości na dostęp do sieci screen jest jedynym wyjściem na uzyskanie wiarygodności, tu się zgodzę ALE! jeśli działa i jest ono sprawne nie widzę żadnych sensownych przesłanek żeby nie akceptować takiej metody

Myślę że możemy postawić wysokie wymagania co do zawartości screenów

Jeszcze jakby się dało jakoś "karać" czy upominać użytkowników, którzy bezpodstawnie, w agresywny i wulgarny sposób komentują wyniki

Proszę panie Wojtku z całym Szacunkiem Garden
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam propozycję związaną z Peacekeeper'em :D Przydałoby się dorzucić Opere 10 i ewentualnie skasować 9. Wiem, że może być z tym trochę problemów :wariat:

Nowe wersje przeglądarek przydało by się dorzucić, co ze starymi? Może nie koniecznie kasować, ale fakt faktem przydało by się nowe.

Jest przecież Opera 10, jak kolega wyżej powiedział, wyszedł nowy stabilny Firefox 3,6 (no wiem, na liście jest FF3, ale to w końcu nie to samo) więc i ją można dodać. Można też rozważyć kilka innych przeglądarek mniej popularnych np. Flox, linuxowy Konqueror (benchmark go obsługuje, bo sprawdzałem), może też wiele innych mniej popularnych...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...