Skocz do zawartości

Kupno karty graficznej do zestawu (1200zł-1400zł)


Recommended Posts

Najlepsza możliwa opcja to radeon 6870x2 żadne gtx 470

Jeśli piszesz o wersji dwurdzeniowej od Vertexa, to chciałem na początku ją brać, ale jej dostępność na polskim rynku jest niemalże zerowa, w większości sklepów, które przynajmniej sprawdzałem.

Bierz HD6970 w full Hd wypada lepiej od GTx 570.

Tyle to i ja wiem, sam napisałem w pierwszym poście, że 6970 lepiej wypada w wyższych rozdziałkach, ale patrząc na to, że ponieważ już się zdecydowałem na gtx-a 570 to i tak w SLI różnice między nimi nie są takie duże.

 

Z resztą ogólnie nieważne, kupione do końca stycznia prawdopodobnie dokupię jeszcze drugą kartę i bidy raczej nie będzie, temat do zamknięcia.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

HD6970 ma wydajność na poziomie GTX570. Czyli obie karty się spisują bardzo dobrze

http://pclab.pl/art44149-13.html

Jak widać im wyższa rozdzielczość tym Radeon zyskuje.

 

Trudno powiedzieć którą z tych dwóch kart Ci polecić. Ja bym wziął... tańszą. Której nie wybierzesz i tak będziesz zadowolony z wydajności w każdej obecnej grze.

 

Raczej niema sensu czekać na nowe Radeony 7xxx. Minie jeszcze trochę czasu nim wejdą wersje 7950 i 78xx a nim ich ceny się ustabilizują czasu minie jeszcze więcej. Szkoda nerwów i czasu, a możliwe ze i pieniędzy.

Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

HD6970 ma wydajność na poziomie GTX570. Czyli obie karty się spisują bardzo dobrze http://pclab.pl/art44149-13.html Jak widać im wyższa rozdzielczość tym Radeon zyskuje. Trudno powiedzieć którą z tych dwóch kart Ci polecić. Ja bym wziął... tańszą. Której nie wybierzesz i tak będziesz zadowolony z wydajności w każdej obecnej grze.

Co to za archiwalne testy zapodałeś ??? GTX 570 to najlepsza opcja ( tym bardziej w cenie jak wyżej ) do tego karta po OC zostawia daleko w tyle HD 6970 :P

 

GeForce GTX 570 test

Link to post
Share on other sites

Trochę spóźnione znalezisko, chociaż ofert kupna nie było może napisałbym do sprzedającego mieszkam w Łodzi więc w sumie nawet mogę osobiście odebrać, myślicie, że dokupienie jej do SLI zdałoby egzamin? Póki co nie mieszałem kart nie-ref z ref, nie będzie z tym problemów, czy jak już mam jednego referenta (W zasadzie nie mam, pewnie jutro dojdzie), to lepiej przy nich zostać, bo mogą się biosy gryźć itd.?

 

Edit. Wiadomo na razie z tym zasilaczem co mam, jedna karta będzie leżeć i się kurzyć, ale to już inna kwestia.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...