Skocz do zawartości

Jakie są możliwie najszybsze i najlepiej krecące się DDR2??


Gość effendi360

Recommended Posts

Pamięci którę się dobrze kręcą ? Hmm ?

 

OCZ Reaper - Możliwości OC są duże ponieważ posiadają dodatkowe chłodzenie w postaci heatpipe'ów

 

Crucial Ballistix - Pamięci świetnie się kręcą ! Myślę że ze spoojem dokręcisz je z 800 MHz do 1200 MHz

 

OCZ Flex - Nic dodać nic ująć. Są poprostu świetne !

Link to post
Share on other sites

czy ktokolwiek podal lepszy wybor niz Bany krk - wedlug zalozonego pytania?

to ze autorowi nie jest potrzebne nic z podanych to juz inna kwestia ale wybor Banego chyba nie pozostawia watpliwosci - wiec niech kupi skoro chce miec zakup bezsensowy ale za to nobilitujacy

 

http://icomp.pl/produkty.php?sid=pamieci-463

trzeba szybko zamawiac bo towar na wyczerpaniu :D

 

ps

nawet patriotow 6400 4-4-4 nie wykorzystasz o czym Ty myslisz ? (ktory to juz Twoj temat o pamieciach dla quada? ) chyba o tym ze w przyszlosci zmienisz quada na e8400 :) a nawet w tym przypadku watpliwy mocno jest sens inwestowania w takie ramy

Link to post
Share on other sites

czy ktokolwiek podal lepszy wybor niz Bany krk - wedlug zalozonego pytania?

to ze autorowi nie jest potrzebne nic z podanych to juz inna kwestia ale wybor Banego chyba nie pozostawia watpliwosci - wiec niech kupi skoro chce miec zakup bezsensowy ale za to nobilitujacy :D

no ba, podałem OCZ Blade

http://www.ocztechnology.com/products/m ... ade_series

a są też szybsze Flex'y od tych co Bany podał

http://www.ocztechnology.com/products/m ... 4gb_series

 

jak mówisz zakupy bezsensowne - ale czy nas to powinno obchodzić? :) nie my wydajemy te pieniądze

 

na Micronach D9 to są zdaje się także tanie A-Data Extreme ;-)

Link to post
Share on other sites

a to przepraszam Rotorek - rzeczyswiscie 5-5-5 przy 1200 to juz lepiej niz przy 1150flexow

owszem teraz Ty uzyskujesz palme statusu najgorszego wyboru :) niech autor ufa Twojemu wyborowi

do jakiej to ceny dotarlismy? wystarczajaco nobliwej? a moze cos drozszego sie jeszcze znajdzie?

Link to post
Share on other sites

lopez2: ja nie powiedziałem że to dobry wybór :) ale skoro już wymieniamy najdroższe i najmniej opłacalne.... :) moja wypowiedź była w tym samym tonie co Twój pierwszy post w tym wątku

 

A-Data EE 800Mhz według mnie to dobre pamięci, za dobrą cenę

podobnie mogę powiedzieć o G.Skill Pi 800Mhz (gdyż mam takie 4x2GB)

Goodram Pro są dobre - chociaż cenowo to nie wiem jak obecnie wychodzi :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...