Skocz do zawartości

Mała modernizacja Lga775


Recommended Posts

Witam. Mój komp to: Intel C2Q Q8300 2,5@3,3(zalman performa), Asus P5Q Turbo, Ocz 2x2Gb 1066mHz ddr2, Gigabyte Radeon HD4890(referent), HDD WD RE3 500gb, Zasilacz Tagan 600W, Buda NZXT Apollo. Co byście w nim zmienili? Myślałem nad zmianą samej grafy na GTX 560Ti, co wy na to? Muszę również zmienić jedna kość ramu, ponieważ ma błędy. Cały ram był na gwarancji, ale wrócił po miesiącu :/

Link to post
Share on other sites

Ja bym na twoim miejscu zmieniał kartę na tego GTX560Ti, ponieważ zmiana platformy przy tym budżecie jest nieopłacalna, twój procesor z tym OC jest jeszcze w miarę wydajny. Dysk SSD to wg. mnie zbędny bajer, więcej da ci zmiana tej grafiki. Co do pamięci, skoro maja dożywotnią gwarancje to je pomęcz i niech ci je wymienią, niepotrzebnie tracić kasę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dysk SSD to wg. mnie zbędny bajer, więcej da ci zmiana tej grafiki

Co to w ogóle za porównanie? Dysk da Ci mocnego kopa - wszystko chodzi szybciej i sprawniej. Grafika tylko do gier. Takich elementów się nie zestawia bo każdy daje co innego.
Link to post
Share on other sites

 

Zaszalałeś z tymi częściami. Za ram taką kase? :o Raczej na pewno zmienię grafikę na 560Ti. Ile bym mógł wziąć za mojego Radka? Z ram-em jest trochę ciężko bo OCZ ma siedzibę "aż" w Holandii. Ostatnio ram oddałem to sklepu w którym je zakupiłem, a oni zajęli się gwarancją jednak nic z tego nie wyszło(czekałem miesiąc). Na własną rękę nie opłaca się tego wysyłać, bo przesyłka za granicę trochę będzie kosztowała. Oddam je w najbliższym czasie do sklepu razem ze zdjęciem z Memtestu. Wracając do modernizacji. Dysku SSD jak na razie nie potrzebuję, raczej nowy HDD by się przydał ale to jak ceny unormują się. Czyli pomyślę nad grafiką bo przy obecnym monitorze 19' (1280x1024) gram w BF3 na wysokich z MSAAx2 i AAx4 :D

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Dysk SSD to wg. mnie zbędny bajer, więcej da ci zmiana tej grafiki

Napisano dziś, 14:49 Użytkownik Głowa dnia 27 grudzień 2011 - 14:14 napisałDysk SSD to wg. mnie zbędny bajer, Nadaje się do "Złote myśli"...

Do gier raczej SSD zbędny, bardziej karta da kopa w grach niż dysk.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Napisano dziś, 15:47 Użytkownik JackHammer dnia 27 grudzień 2011 - 15:34 napisałDo gier raczej SSD zbędny A czy autor napisał, że gry to priorytet? Nic takiego więc nie sr*j*ie się z tą kartą.

Skoro pyta autor o kartę to raczej nie po to by Windowsa lepiej przeglądać ;) I teksty że nie sr*j się z tą kartą to możesz do kolegi na podwórku powiedzieć albo u siebie w domu ;)

 

Ten Hawk proponowany przez KOXsu to dobra propozycja. Warto się tą kartą zainteresować.

Link to post
Share on other sites

Skoro pyta autor o kartę to raczej nie po to by Windowsa lepiej przeglądać

Autor pyta co byśmy my zmienili - swoją opinię napisałem.

I teksty że nie sr*j się z tą kartą to możesz do kolegi na podwórku powiedzieć albo u siebie w domu

Jak i do Ciebie.
Link to post
Share on other sites

Dobra koniec dyskusji :D Zdecydowałem że w najbliższym czasie zmienię grafikę. Dysk SSD nie jest mi na razie potrzebny. Jeszcze mam pytanie dotyczące ramu. Może będe miał okazję kupić Kingstony HyperX, foto: http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/24/94/19/2024941919 . Będą one poprawnie działały z moimi OCZ na płycie podanej wyżej? Dodam że OCZ są 2.2V. Znalazłem też inne Kingstony ale o zalecanym napieciu 2.0V, będą sie "gryzły" z moimi OCZ?

Edytowane przez HUBERTUS7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...