Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Gość effendi360

Ty chłopie spać idź a nie trenować. :D

Podziwiam za upór. Mi by się nie chciało.

 

Ja tam wole takie... artystyczne zdjęcia :D

 

http://img141.imageshack.us/img141/6480/37914218611402815407510.jpg

 

made by effendi360

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jedna z mocniejszych, tzw qubuś 78 po "lekkim" tuningu (tłumik, oszlifowanie, wzmocnienie, luneta, bipod) z 50 metrów nie chciałbyś z tego dostać ;)

 

A marzy mi się coś takiego ;)

http://allegro.pl/mega-wyprzedaz-wiatrowka-ranger-at44-w-kal-4-5mm-i2045309051.html

 

Tylko nie patrz na cenę bo osprzęt, kosztuje jeszcze raz tyle :/

 

ASG?

Teraz mam CO2 a chcę się przerzucić na PCP ;)

Link to post
Share on other sites

aż zajrzałem do profilu :D

 

jeszcze masz czas heh.

 

ja dwójka. syn 11 lat... i muszę powiedzieć że wychowałem sobie sparing partnera.

nawet jak nie ma sieci. to jest z kim zagrac w fife czy tekkena, lub DM w modernwarfare2 na splicie:D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

w mw2 gramy tylko w splita w DM we dwoch

Jeden h**. To Twoje dziecko więc się nie wjebuję. Ale jak już zapodajesz takie coś to lepsza jakaś virtualna walka - unreal tournament na przykład - łepek inaczej to wtedy odbiera...

 

bo z założenia jest nierzeczywiste

Link to post
Share on other sites

ehhh polacy nigdy sie nie zmienia pod tym wzgledem ze jak jes napisane do 60 to sie jedzie 60 i jak jest napisane 18 to jest od 18..... my zawsze musimy być "mądrzejsi".

będziesz miał takiego 11 latka to sam będziesz wolał pod swoją kontrolą dawkować pewne rzeczy. niż ma sięsam dowiedzieć u kolegów z youtube...

 

bardziej niz moja kontrola nad synem, przeraza mnie totalny brak kontroli u innych rodziców

 

no bo w Pl to nie ma psycholi:)

http://img141.imageshack.us/img141/6480/37914218611402815407510.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jasne! Ale tez powinieneś być odpowiedzialny za to co mu zapodajesz i kiedy. I uwierz to bajki nie są. To ryje beret dzieciakowi.

Bo Ty jako ojciec jesteś w tej chwili jego największym autorytetem a to co pokażą koledzy... to jest gó**o i choćby mu pokazali najgorsze rzeczy, on nie pójdzie w ich ślady, jeśli będzie miał porządny autorytet. Nie martw się. ;)

Tak nawijam, wiesz dzieci nie mam jak sam napisałem ale w pary dziwnych związkach, byłem ;) I dzieci się przewijały ;)

 

Pozatym off top... sam upominałem :/ Moje gg 3899566

Link to post
Share on other sites

Ale macie problem z tymi grami u dzieci.

 

A co powicie na to: Mój chrześniak lat 3 skończy 11 lutego tego roku, Bierze sobie lapka ojca, odpala GTA san andreas i pocina, jak mu się znudzi biegnie i bicie ludzi to leci do ojca i krzykiem/płaczem "tata situsitu!!!!! " niestety ojciec jego się daje i odpal mu piłę motorową i dzieciaj dalej lata i ludzi tnie. Normalnie ręce opadają

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...