Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

swój kwadrat zapodam po zmianie sprzętu, bo wstyd narazie:)

 

Obecne stanowisko bojowe po przemeblowaniu pokoju. Niestety biurko za małe na taką ilość monitorów. Zastanawiam się czy sobie drugiego gdzieś nie postawić.

Jest i słynny crt'ek :) który obrazem rozkłada pozostałe.

 

A tak swoją drogą, zauważyłem dopiero teraz, że pochodzisz z Rokicin :) ciekawostka: aktualnie mieszkam w Krakowie, a pochodze (dom rodzinny) uwaga również z Rokicin tylko, że Podhalańskich tj. koło Rabki, małopolskie.

 

podwójny dźwięk 2.1

to źeś pojechał :)

Edytowane przez ChiCkenQ
Link to post
Share on other sites

Eee geniusy 6000 ? :P

Ja posiadam dużo starszy model 5005 ogólnie nie są złe ale powyżej 70 % głośności na Xonarze też mniej więcej do 70 % mocy już nie dają rady z wysokimi tonami ;).

Szkoda że na tylne satelitki ni znlazłeś miejsca gdzieś z tyłu ewentualnie z boku ;)

Link to post
Share on other sites

Tak 6000... SuprimeFx x-fi dołączona do płyty ustawiona na 90%.

Mi odpowiada tak jak jest, taki był plan z rozstawieniem...

Co do wysokich tonów, to nie narzekam - Im głośniej tym lepszy efekt.

 

No chyba, że słuchasz lipnych jakościowo kawałków.... Ten zestaw się do tego nie nadaje,

każdy zgrzyt będzie słychać w satelitach.

Edytowane przez speed664
Link to post
Share on other sites

tak trochę off topowo jeszcze za kawalerskich czasów (bez firanek, kwiatków itp haha) tak oto wyglądał mój pokój do grania. Kółka kupiłem w lutym i czekały do wiosny pod okiem... http://img51.imageshack.us/img51/8204/pict00059wj.jpg

BMW 7 ? Który rok? ;) Też mam ( a właściwie rodzice mają) BMW 7 pierwsze roczniki po lifcie :D Jak jeździliśmy innymi samochodami np. Mercede E klase i żaden nie wytrzymał tak 7 trzyma się już 6 lat :) Nie długo czas na nową budę albo A8 :D
Link to post
Share on other sites

E65 po lifcie oczywiście V8 :)

 

tu z założonymi laczkami:

http://img514.imageshack.us/img514/8992/71606269rc5.jpg

 

kółka pojeździły 2 miesiące i zrobiłem z nich zimówki ;D (19') na lato wynalazłem coś większego heh

temat nieauktalny locha sprzedana w 2009

Link to post
Share on other sites

E65 po lifcie oczywiście V8 :) tu z założonymi laczkami: http://img514.imageshack.us/img514/8992/71606269rc5.jpg kółka pojeździły 2 miesiące i zrobiłem z nich zimówki ;D (19') na lato wynalazłem coś większego heh temat nieauktalny locha sprzedana w 2009

za******a, z idealnym silnikiem nic lepszego nie może być ale mimo tego mój tata choruje na nowe A8 ;)
Link to post
Share on other sites

Wcześnie zacząłeś. Ja jeszcze mam studia, ale brat skończył i jeszcze przed napisaniem magisterki zarabiał 7000 zł miesięcznie (jego pierwsza wypłata w legalnej pracy, a nie na "czarno"). Budowlanka jest w cenie (a lata tylko z papierkami i ogarnia transporty). Jednak żeby zarabiać trzeba zapieprzać ile wlezie. Tak już jest. Trzeba jakiś temat na taki offtop założyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...