Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Na zamówienie robiony w lokalnym sklepie. (jak chcesz to napisz pw, to moze znajde dokładnie firmę która to robiła)

No ja też na swoje biurko czekam, też zamowione w lokalnym sklepie. Jakbyś mógł, to ciekawi mnie jak nazywa sie ten kolor (o ile ma jakąś specjalną nazwę) bo wyglada dość fajnie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Przychodzisz do nowej szkoły na zastępstwo w koszulce Star Wars. Mówiąc kilka zdań o sobie nadmieniasz, że jesteś graczem, a twoja praca dyplomowa mówi o zaletach wykorzystania gier komputerowych w nauczaniu angielskiego. Do opisywania obrazków wykorzystujesz własne głupkowate foty, a temat 'Asking for directions' przeprowadzasz na podstawie mapki miasteczka South Park. Dzieci piszą na kolanie petycję, abyś na stałe zastąpił ich panią. Wygrałeś życie.

Ty imperialisto......

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ja pamiętam jak w tym roku pierwszy raz byłem u znajomego i zobaczyłem te figurki o których ciągle mówił ile to się maluje... ale jak zobaczyłem setki tego wszystkiego i policzyłem w pamięci ile godzin stracił na malowanie to się za głowę można złapać.. tym bardziej czas malowania dużych obiektów jak czołgi o wielkości 20-30cm.. że Wam się chce siedzieć tydzień nad tym :P

Link to post
Share on other sites

Kiedyś potrafiłem spędzić cztery wieczory nad jedną figurką a na koniec i tak wyglądała ona paskudnie. Oczywiście od lat nie mam czasu na takie zabawy ale mam też już dużo więcej doświadczenia. Efekt tego jest taki że w przeciągu jednego wieczora i dwóch butelek wina zrobiliśmy w niedzielę po 2 figurki z podstawkami. To jest oczywiście hobby. Przyznam szczerze że mnie to relaksuje. Nigdzie mi się nie spieszy, mogę sobie pomalować fajny gadżet który potem będzie stał na półce. Na granie w to i tak nie mam czasu. 10 lat temu, w liceum wolałem grać niż malować ;)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...