Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Co to za buda ?

Chieftec big z serii B (nie mam faktury pod ręką, a nie pamiętam tych ichnich literek), jak wrócę do domu to powiem dokładnie. Ma swoje wady i zalety, a że teraz kosztuje 2x tyle, co gdy ją kupowałem, to raczej teraz bym już jej nie kupił, zwłaszcza że pewne rozwiązania konstrukcyjne są zdecydowanie przestarzałe, ale z drugiej strony konkurencja nie oferuje tylu slotów na HDD.

Ja tam bał bym się że maszyna spadnie

Z jej masą to trzeba czołgu, żeby spadła. Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawy temat + dla autora i + dla wszystkich którzy pokazują swoje ,,centrum dowodzenia" ;).

 

Widzę że wszyscy dbają o swoje stanowiska i koniecznie pchają cały sprzęt przed aparat:P, naprawdę fajnie popatrzeć (być może to przez moją dużą ciekawość ale świetnie tak podglądać co kto ma i jak rozmieszczone, można nawet coś zgapić :D) - wrócę do domu również wrzucę swoje zacne stanowisko i poszpanuję a co!:)

 

Pozdrawiam chłopy :P

Link to post
Share on other sites

To ja dla odmiany pochwalę się klasycznym przykładem kreatywnego bałaganu inżyniera. http://s2.ifotos.pl/mini/IMG3828JP_rhqenhe.JPG http://s4.ifotos.pl/mini/IMG3830JP_rhqenhw.JPG Wbrew temu, co widać, to jest względny porządek specjalnie przygotowany do zdjęć. Stanowisko i do pracy i do rozrywki.

Czy ja myśle czy ty masz logitech z5500? :)

Link to post
Share on other sites

Czy ja myśle czy ty masz logitech z5500?

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/Hans_Olo-72806.html

No swego czasu trochę się zarabiało, to się zaszalało. Teraz staram się rozkręcić własny biznes, więc ciężkie początki i niestety na więcej rarytasów obecnie pozwolić sobie nie mogę.

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Może i czysto ale burdel.

Heheh...od kiedy komp w awarii i mam masę sprzętu na sprzedaż mój pokój wygląda jak po bitwie :P. I jeszcze te siedzenie na netbooku po prostu dołuję :(, niedługo na blacie znajdzie się Corsair 500R White i wtedy będzie błysk :D

 

BTW. Co sądzicie o posadzeniu głośników na półce?. Półka została specjalnie zrobiona pod wieże, ale oddałem bratu i teraz zostaję u góry taka ,,pustka" - chciałem wsadzić pośrodku centralny + 2prawy/lewy...tylko nie wiem czy to dobry pomysł, nie za wysoko?

Link to post
Share on other sites

od razu mi się ten pokurwieniec istvan przypomina. Miałem miesiąc bana przez tego hu*a...

każdego wieczoru czytając ten fragment, poprawia mi się humor po zjebanym czasami dniu. tak wyraziście heh

Edytowane przez ChiCkenQ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...