Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

 

 

przejściowo

Przypomina mi się stanowisko kumpla sprzed 10 lat. Ulokowane w barku meblościanki + 2 pufki. Jego ojciec ma ciachnięte dwa palce przez krajzegę albo piłę, nie ważne ale zawsze jak ciupaliśmy w herosy (gorące pośladki) to podchodził i robił słoneczko - palec prosto w kręgosłup... nikt się nie garbił :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Hot seat - kilku graczy na jednym kompie.
 rekord to siedmiu (7) przy jednym kompie.

Graliśmy dwa tygodnie z przerwami.

 

Na koniec byłem trzeci. Pierwszy best mate co mnie w herosy naumiał grać, drugi Małcin co grał od nas (łącznie) dłużej - bo jak nie widział to pomagałem temu pierwszemu :D

Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się, żeby to było w porządku tak naśmiewać się z mojego krzesła. Wiecie... ja zdaje sobię sprawę, że robicie sobie tylko jaja. Ale moje krzesło?.... wbije sobie do głowy, że bezczelnie się z niego naśmiewacie i wpadnie we wściekłość. Ale jeśli szybko powiecie "przepraszam", a nie mam wątpliwości, że to zrobicie... być może uda mi się je przekonać, że to tylko takie żarty i nie mieliście zamiaru nikogo urazić.

 

http://imageshack.com/a/img661/9791/7r9NQ7.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

 

co to za mocowania na kable ? szukam na allegro ale jakoś słabo
 

Takie cuś można kupić w przemysłowym tzw. zapinki ścienne na rurki plastikowe bądź miedziane.

Ew. zapinki do kabli w elektrycznym np.: http://www.tme.eu/pl/katalog/uchwyty-zapinki-do-kabli_100069/


Nie wydaje mi się, żeby to było w porządku tak naśmiewać się z mojego krzesła. Wiecie... ja zdaje sobię sprawę, że robicie sobie tylko jaja. Ale moje krzesło?.... wbije sobie do głowy, że bezczelnie się z niego naśmiewacie i wpadnie we wściekłość. Ale jeśli szybko powiecie "przepraszam", a nie mam wątpliwości, że to zrobicie... być może uda mi się je przekonać, że to tylko takie żarty i nie mieliście zamiaru nikogo urazić.

 

Czyżby fotel na uczucia :D ?

Edytowane przez ragon
Link to post
Share on other sites

Ew. zapinki do kabli w elektrycznym np.: http://www.tme.eu/pl/katalog/uchwyty-zapinki-do-kabli_100069/

 

kupiłem 20 takich zapinek, niestety pospadały już po tygodniu od laminatu tyłu biurka... a od płyty wiórowej z plecków komody poodpadały już na następny dizeń po zamontowaniu (w tym przypadku spodziewałem się).. klej dobry pod warunkiem, że powierzchnia super odtłuszczona i bez faktury w innym przypadku odpada (w pracy z nowego biurka właśnie na laminacie bez faktury się trzyma a na biurku był wzór "drewna" i nie wytrzymała żadna sztuka dłużej niż tydzień). 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Do płaskich powierzchni sprawdzi się na pewno taśma Tessa Powerbond. Niestety do najtańszych nie należy.

Sam też montowałem na wkręty 25-30mm mocowane do czoła płyty wiórowej biurka i trzyma się pięknie :)

Link to post
Share on other sites

U mnie niezastąpiona jest taśma dwustronna WÜRTH. No wszystko co idze to na niej kleje :D Listwe do biurka, plakat na ścianie, aż po lustra w robocie na niej kleimy. Droga, tyle że mam ją za free więc wisi mi cena i powiewa :P Polecam ją jak ktoś może ją załatwić sobie, tak to tylko wkręty zostają 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...