Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

BumCykCyk mam takie pytanie, jak byś miał gdzieś przy sobie miarke w wolnej chwili i zmierzył szerokość tej wnęki na nogi w tym biureczku ;p Wiem że dziwne pytanie, ale tak myśle nad kupnem i czy wjade tam moim fotelem a raczej podłokiernikami.

 

A 2 sprawa to czy idzie złożyć to biurko bez tej szafki?

Link to post
Share on other sites

Bardzo możliwe, że tak. Niestety mój mózg o godzinie 1:30 odmawia posłuszeństwa i mógł nie zrozumieć pytania :P Dlugość tego biurka wynosi 162cm, więc bardzo możliwe, że szerokość tej wnęki to ok. 60cm

Edytowane przez Kelan
Link to post
Share on other sites

Wnęka ma 73 cm szerokości :) Problem prędzej z dużymi nogami takimi jak ja, jak rozprostujesz to nawet po odsunięciu biurka od ściany 10 cm czasami ciężko wygodnie je tam ułożyć, Jest jeszcze jeden minus, ta listwa co jest z przodu sprawiająca wrażenie że biurko jest grubsze, solidniejsze, tak jakby faluje, w jednym miejscu odstaje milimetr nad blatem, w drugim miejscu jest niżej, potem znów wyżej. Te rączki nie są metalowe, to najzwyklejszy plastik albo nawet pleksi. Trochę mi się jedna zdarła i widać mleczny ślad. Biurko kupione w BRW nazywa się "BIGI" jest też w w BRW z innej serii biurko które jest podobne ale nie ma półki ani szuflad.

Tak średnio idzie, będzie się chybotać poza tym po lewej będzie to wyglądać nieestetycznie.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Wesołych Świąt! :D       Po przemeblowaniu

                                                        |

                                                        |

                                                       V

http://i.imgur.com/PcBDtfd.jpg

Edytowane przez Kelan
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dzięki BumCykCyk za odpowiedz, sam się dałem nabrać bo myślałem że ten blat rzeczywiście jest taki gruby :P Chyba jednak kupie taki blat i nogi, coś jak Kelan :P Ewentualnie seria Malm z Ikea.

 

Ogólnie biurko jednak gorąco polecam :)

 

Miałem coś takiego jak Kelan przez rok, kupiłem z IKEI za 3 stówy, żałowałem, oglądałem również serię MALM, i to co mam jest lepsze od tego :) Polecam się przejść do IKEI jak i do BRW a potem rozsądzić co lepsze, nie kupuj na oko przez internet mebli, których nie widziałeś w rzeczywistości bo to duży błąd. BIGPUN ma te same biurko co ja, możesz do niego napisać na PW o opinię, którą zresztą zamieszczał gdzieś w tym temacie, hen daleko :)

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Osobiście z migających światełek toleruję tylko kierunkowskazy.

 

Z tej całej paczki Skittles nie widziałem koloru białego - jest?

Oczywiście że jest po niebieskim jest biały tylko ściana czerwona jest :P

 

Musze pomyśleć jak zrobić pod rytm muzyki albo kupić gotowca.

 

PS Wszystko zrobione na kablach usb tylko połączenie leda jest lutowane

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...