Skocz do zawartości

Sprzedam komputer Athlon 64 X2 5600+, GeForce GTS 250, 4GB Ram, 500GB dysk


Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania poniższy zestaw:

 

Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5600+

Płyta główna: Gigabyte M61PME-S2

Karta graficzna: GeForce GTS 250 1GB DDR3 zakupiona 10.2010 w komputronik

Ram: Kingston DIMM DDR2 800MHz 2 x 2GB

Dysk: Seagate Barracuda 7200.12 500 GB

Napęd: Samsung DVD Super-WriteMaster SH-S223

Zasilacz: Logic 500W

Obudowa: Logic

 

Monitor: SAMSUNG SyncMaster 2223NW 22'' panoramiczny

 

Klawiatura: Logitech S-ST39 Black

Mysz: Logitech M-BJ58 Black

 

Komputer został kupiony 02.2009, monitor podobnie, musiałbym poszukać do niego rachunku.

Grafika jw dokupiona 10.2010 i działa bez żadnych zarzutów.

Klawiatura i myszka są u mnie od zawsze ;) nigdy nic się z nimi nie działo, stan bardzo dobry, działają wyśmienicie. Na klawiaturze wytarty shift oraz kilka mało widocznych rys.

 

Ogólnie z zestawu jestem bardzo zadowolony, nigdy nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń.

 

Chciałbym sprzedać cały zestaw, jeżeli jednak interesuje Cię jakaś część to czekam na propozycje (kompa nie rozkręcam, tylko w całości).

 

Cenę proponujcie, ja chciałbym uzyskać za zestaw 1700zł.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem że jesteście osobami zainteresowanymi kupnem? Coś mi się nie wydaje... i jak to zwykle bywa "monde" głowy muszą się wypowiedzieć...

Sinister powiadasz że poniżej tysiąca, więc proszę przedstaw mi komputer o podobnych parametrach, z monitorem i klawiaturą, myszką w takiej cenie. Z przyjemnością go kupię.

 

Simon024 -1000zł i właśnie dlatego dalej śmigasz na "AMD Athlon 64 X2 3800+ / Gigabyte M68M-S2P / 2 GB Ram A-Data / Nvidia Geforce 9600 GSO Asus / Seagate Barracuda 250 GB / Modecom Feel III 400 W. Adekwatnie to twojej wypowiedzi dam za Twojego kompa 200zł, chociaż i tak nie wiem czy warto.

 

Jw Sinister czekam na podobny zestaw poniżej 1000. Proszę o linki, może ktoś zaoszczędzi 500-700zł albo więcej.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/komputer-8gb-asus-crosshair-formula-iii-4x3ghz-i2000665279.html

 

Proszę bardzo. Brakuje jedynie dysku i monitora. Klawę, mychę i inne pierdoły peryferyjne można kupić w stacjonarnym za grosze. A cenę zestawu zweryfikował sam rynek.

Ja swój monitor zdobyłem za cenę "czterech kondensatorów", trochę cyny i kalafonii.

 

Teraz zerknij na swój, na ten z aukcji, i powiedz mi, który mocniejszy? :zamykamy:

Edytowane przez Sinister
Link to post
Share on other sites

Cena dużo za duża tyle w temacie... za tyle to ja puściłem:

 

ASUS M4N98TD EVO NF980a SLI (16@16)

Phenom II X4 955 - Cooler Scythe Yasya + 2x NF-P12

8GB (4x2GB) Kingston HyperX 1600 CL9

MSI GTX470 Twinfrozr II z OC na poziomie @ 850/1700/4100 - 1.125V

Corsair TX850W

CM690 II Advanced i pare innych rzeczy...

 

a no i monitor LG 2260

Link to post
Share on other sites

No cóż Sinister zwracam honor %-) Cena nie ukrywam była zawyżona, ale nie sądziłem że aż tak...

Jaką cenę byście sugerowali za kompa i monitor? A właściwie za ile mógłbym go sprzedać?

 

Pozdrawiam.

 

Właściwie mam już odpowiedź z działu wycena... 700-800zł :/ No cóż mimo wszystko postaram się go sprzedać za ok 1000-1200 może ktoś kupi, a jak nie to będą 2 stało pod ladą ;)

Edytowane przez kaczor_wwa
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...