Skocz do zawartości

Recommended Posts

dostałeś swój dowód że nim nie jestem, jeszcze ci mało ?

mam wrażenie że wam się w główkach poprzewracało, a co do słabego oc gtxów, można by nawet rzec że mam poparcie tommyt'a gdyż sam o tym pisał i jest to prawdą ... więc w czym problem ?, prześwietlić chcesz ? to dalej prześwietlaj, wasze gdybania, wgl mnie nie interesują, zwłaszcza po takich gadkach, cały czas czarny_grzyb to czesio a teraz ja, obijacie się o ściany snując niepoparte jakimikolwiek dowodami oskarżenia, a po drugie okar napisałem przypuszczalnie to na co zamierzam zmienić zestaw, nie jest to w żadnym wypadku spam tylko rozmowa na temat sprzętu na forum o tej tematyce, kolejny święty który zapatrzony w daną markę, bo napisałem o FXie a nie o I7 ? to już jest spam ?, chłopie ogarnij się albo zamilcz

Link to post
Share on other sites

Od kiedy to nowy użytkownik zaraz po rejestracji udziela się we wszystkich tematach ? A pierwszy post od razu w temacie o FX'ach :rotfl:

Ta fotka to żaden dowód, PC'tów możesz mieć kilka.

I jak widać nie tylko ja twierdzę, że jesteś czesiem :)

Link to post
Share on other sites

Akurat male mozliwosci oc 680 tek to fakt szeroko znany a to poprzez nowa polityke nv co do regulacji (a w zasadzie jej teoretyczny brak) napiec rdzenia. Mozna to obejsci kiloma sposobami i wszystko zalezy od producenta bo np asus ma latwe wyprowadzenia do wlutowania kabli do oc tweak i podlaczenia do sterownika np na specjalnym mobo a np w msi sosuje sie male triki na pcb i specjalnej wersji msi afterburner. Zotac ma specjalne zewnetrzne sterowniki. Jak widac da sie

 

Ale sa przeszkody

Link to post
Share on other sites

jak to effendi napisał w profilu

 

"Po prostu chcę wrócić do Nvidii i mieć święty spokój i czerpać przyjemność z gry a nie się w****iać....."

w takim układzie dopiero przy OC zaczniesz się w****iać



Czesław znowu będziesz się ukrywał, a gdy będą twarde dowody zaczniesz wyzywać :D?

nie muszę się ukrywać gdyż nie posiadam drugiej osobowości, a dowodów nie znajdziesz bo ich po prostu nie ma i nie będzie, a z powietrza ich chłopcze nie weźmiesz, kopiujesz tylko słowa jednej osoby na tym forum okara, można cb nazwać po prostu pozerem ...

Link to post
Share on other sites
Akurat male mozliwosci oc 680 tek to fakt szeroko znany a to poprzez nowa polityke nv co do regulacji (a w zasadzie jej teoretyczny brak) napiec rdzenia. Mozna to obejsci kiloma sposobami i wszystko zalezy od producenta bo np asus ma latwe wyprowadzenia do wlutowania kabli do oc tweak i podlaczenia do sterownika np na specjalnym mobo a np w msi sosuje sie male triki na pcb i specjalnej wersji msi afterburner. Zotac ma specjalne zewnetrzne sterowniki. Jak widac da sie

 

Ale sa przeszkody

Jest proste rozwiązanie - Lightning 680. Poza tym nie do końca zgodzę się z tymi małymi możliwościami OC na standardowym napięciu. Moja wcześniejsza 670 poszła 1300+ na standardowym Biosie i ilość Keplerów z 1300+ nie jest wcale taka mała.
Link to post
Share on other sites

to tylko tryb boost a zasada jego działania nie jest za jasna, równie dobrze te 1300 mhz to tylko puste liczby, bo nie wiadomo czy to tak na prawdę działa

przydałby się jakiś wykres który by ukazał jak długo karta działa na taktowaniach 1300

Edytowane przez Anthony DiNozzo
Link to post
Share on other sites
to tylko tryb boost a zasada jego działania nie jest za jasna, równie dobrze te 1300 mhz to tylko puste liczby, bo nie wiadomo czy to tak na prawdę działa

przydałby się jakiś wykres który by ukazał jak długo karta działa na taktowaniach 1300

No tak zapomniałem "puste megaherce", skąd Ja to znam  %-)

Link to post
Share on other sites

czyli to prawda ? że to puste liczby?

z tego co tu widzę

Grafika: 680 Lightning

jesteś właścicielem o to tej sztuki, więc żadnym problemem dla ciebie zrobienie takiego wykresu, a co dopiero odpowiedź na takie banalne pytanie, na które z tego co wnioskuję "skąd ja to znam" znasz odpowiedź

Edytowane przez Anthony DiNozzo
Link to post
Share on other sites
czyli to prawda ?, że to puste liczby?

Czesio tak twierdził, kiedyś o tym pisał w kontekście OC u GTXów właśnie w tym temacie  %-)  

Tu masz wykres z MSI Afterburner po OC:

 

http://imageshack.us/a/img819/8436/680ln21398.png
 

 

http://www.3dmark.com/3dm11/5162904

 

 

Stałe 1398 MHz podczas obciążenia w czasie testu.

 

 
Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

dopisałem do postu drugą część, mam nadzieję że doczytałeś, co do odpowiedzi na to pytanie, obiecałem jednemu moderatorowi że wstrzymam się z używaniem słów z ligi mocniejszych, dlatego też napiszę dość delikatnie,

nie obchodzi mnie to co pisał "czesio" zadałem pytanie, oczekuję odpowiedzi, konstrukcja banalna

Link to post
Share on other sites
dopisałem do postu drugą część, mam nadzieję że doczytałeś, co do odpowiedzi na to pytanie, obiecałem jednemu moderatorowi że wstrzymam się z używaniem słów z ligi mocniejszych, dlatego też napiszę dość delikatnie,

nie obchodzi mnie to co pisał "czesio" zadałem pytanie, oczekuję odpowiedzi, konstrukcja banalna

Jakieś dalsze wątpliwości co do wykresu?

Link to post
Share on other sites
musiałeś go wstawić poprzez edycję, nawet nie zauważyłem

 

a jak ze stabilnością w grach ?

W Crysis 2 i Far Cry 3 testowałem 1306 MHz i było stabilne. Nie wiem jaka jest końcowa granica stabilności w grach. Nie sprawdzałem. Na co dzień nie kręcę karty bo nie ma potrzeby. 

Link to post
Share on other sites

No ladnie ladnie :)

Kiedys chcialem kupic tego lightninga ale z tego co widze ostatnio ciezko go zdobyc za normalne pieniadze

 

Powiedz mi jeszcze jak z temperaturami i glosnoscia bo mialem hawka 7870 na podobnym chlodzeniu i byla lekka lipa w tym temacie

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites
No ladnie ladnie :)

Kiedys chcialem kupic tego lightninga ale z tego co widze ostatnio ciezko go zdobyc za normalne pieniadze

 

Powiedz mi jeszcze jak z temperaturami i glosnoscia bo mialem hawka 7870 na podobnym chlodzeniu i byla lekka lipa w tym temacie

Karta na fabrycznym profilu wentylatorów jest bardzo cicha w grach. Według mojej subiektywnej opinii nawet cichsza od Gigabyte 670 OC. Temperatury też bardzo dobre, w żadnej grze nie mialem jeszcze powyżej 65C ale gram z włączonym VSYNC więc karta w większości gier się nudzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...