Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Panowie (i Panie?), jest nowe info w sprawie kompa za 4 kofle :D

 

Redakcja czeka do 22 XII i wybiera zestaw z Radosławem HD 7970 - wpadł ktoś na pomysł, aby go tam dać? :menda:

 

PS.

a ci wszyscy co mówią, że leją na ten konkurs i nie obchodzi ich kto wygrał, to tak naprawdę dziennie sprawdzają skrzynkę mejlową po 10x w poszukiwaniu wiadomości o wygranej

Edytowane przez regist88
Link to post
Share on other sites

Panowie (i Panie?), jest nowe info w sprawie kompa za 4 kofle :D Redakcja czeka do 22 XII i wybiera zestaw z Radosławem HD 7970 - wpadł ktoś na pomysł, aby go tam dać? :menda: PS. a ci wszyscy co mówią, że leją na ten konkurs i nie obchodzi ich kto wygrał, to tak naprawdę dziennie sprawdzają skrzynkę mejlową po 10x w poszukiwaniu wiadomości o wygranej

Jasne. Bo każdy jest przygłupem, który myśli, że akurat wygra - przy ponad 4000 uczestników.

Link to post
Share on other sites

trochę fake te info ponieważ karta była i jest niedostępna w PL,a cena tej karty to 700 eurasów= 3150 zł:D Czyli jakieś 90%budżetu

 

 

A co do losowanie to 40 mln serc bije tutaj:D(El Polako)

Edytowane przez Dementor
Link to post
Share on other sites

"w USB trzeba być widocznym na BMK(komentarze,forum itd)"

 

No nie wiem czy to do końca taka prawda,wydaje mi się ze raz na jakiś czas wybierają kogoś bardziej znanego tak jak to było ostatnio z Szymonem331.Znam jeszcze paru podobnych do niego którym należało by się wygrać w najbliższej przyszłości bo tak na prawde nie wielu jest tutaj kulturalnych ludzi ze zdrowym podejściem do komputerów.Większość myśli ze jak umie podkręcić kompa(nie zawsze tak jak należy)to jest już kimś albo ma zestaw za 4k i 15 lat w profilu.... Nie mówie że młodym się nie należy bo jest kilku takich jak regist co są under 20 a mają troche oleju w głowie.Nic za bardzo nie można z tym zrobić jest to jedna wielka niewiadoma... Chociaż i tak USB nie jest tak samo fajne jak 4 lata temu kiedy to zamieszczali tłusty art jak to się wybebeszali całego kompa.Było co poczytać,pooglądać i pozazdrościć a teraz....

Edytowane przez renholder1987
Link to post
Share on other sites

regist przed 20? to się teraz zdziwiłem bo po jego wypowiedziach pasuje mi na 25 years old.A co do wyłaniania zwycięzców raczej wątpię by była jakaś zasada.Ja w Akcji Produkt Roku 2010 wygrałem ekstra kalendarz BMK

Edytowane przez Dementor
Link to post
Share on other sites

He he he - jeszcze jakiś rok temu miałem w profilu wpisane 97 lat (?).

 

Wracając jednak do tematu, to powiadam Wam wszystkim (w tym temacie), że większe macie szanse wygrać w USB, aniżeli w akcji komp za 4 kofle.

 

Kiedy wyniki? Tak jak mówiłem, po nowym roku się wszystkiego dowiecie :D

Edytowane przez regist88
Link to post
Share on other sites

A co do wyłaniania zwycięzców raczej wątpię by była jakaś zasada.Ja w Akcji Produkt Roku 2010 wygrałem ekstra kalendarz BMK

No widzisz możesz się chociaż kalendarzem pochwalić,ja nawet długopisu nie wygrałem :( O kompie to nawet nie marze bo teraz jak jest praca to komp się kupi :) Ale jakiś prezent na święta od redakcji mile widziany :D Jak by nie było już z 5 lat czytam sobie co się tu dzieje :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...