Skocz do zawartości

MSI GTX 580 Lightning


Recommended Posts

Sprzedam kartę graficzną firmy MSI Gtx 580 Lightning Karta otwarta w celu sprawdzenia.

Stan - Nowy

 

Paragon + Faktura = 2 lata gwarancji

 

Atrakcyjna cena 1999 PLN z wysyłką na mój koszt.

Zachęcam do kupna. ( Aukcja na allegro )

Link to post
Share on other sites

Będzie idealna do SLI :)

Cena fakt za duża, ja swojego GTX580 odkupiłem od gościa za 1450zł a nówka wtedy kosztowała 1800zł. Grafa była tylko wyjęta z pudełka, nawet nie była wyciągana z tego foliowego worka bo była jeszcze na nim naklejka zabezpieczająca.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

x-sKILL - sORY ALE Z IDIOTAMI W DYSKUSJĘ NIE WCHODZĘ TLUMACZĘ ZE KARTA JEST NOWA TO TEN SWOJE ZE UŻYWANA...

PARANOJA JAKAS

 

To jaka według was cena jest rozsądną ceną?

Edytowane przez Szoker
Link to post
Share on other sites

Nieważne że karta nie używana, ale była już wyciągana z pudełka a to zaniża cenę. Przykładowo ja też jakiś czas temu kupiłem zafoliowany zasilacz, otworzyłem tylko po to żeby sprawdzić czy wszystko jest ale sprzedałem go za ponad 100zł mniej bo nikt nie da tyle co w sklepie bo to już jest towar z drugiej ręki. Albo inny przykład z tą grafą wyżej którą kupiłem, też była tylko wyjęta z pudełka, nawet niewyciągana z tej foli ale cena była już 400zł niższa. :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Mają rację niestety. Większość osób będzie wolało wydać dodatkowo 100pln i mieć ze sklepu. Jeżeli paragon masz sprzed paru dni to jeszcze pół biedy ale czym dłuższy termin tym ludzie są mniej wiarodajni jeśli chodzi o nieużywanie karty. TwinFroz II kosztuje ~1900 (np.Morele).

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites

1800 lepsza niż 1999 :). Wiesz jak mówią, "sprzęt jest warty tyle ile ktoś jest w stanie za to dać". Myślałbym o niej gdyby nie fakt, że 580 ma zbyt niski współczynnik wydajności do ceny, i tak mam wyrzuty, że wpakowałem się w 570 a tam ten współczynnik wydaje się trochę lepszy choć i tak zbyt mały.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...