Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Podobno chcą ją jeszcze dopracować bo lekko się zdziwili opiniami testerów z GC 2010 ;)

prawie 100% testerow bylo zachwyconych, nie bez powodu zostalo najlepsza gra targow.

no ale po co ja to pisze tobie, jak do ciebie nic nie dociera.

zastanawiajace bylo to ze polyphony nigdy nie udostepniala wszystkich bajerow na raz, tzn raz byly dobre zniszczenia ale brak sladow opon, pogody i dymu. nastepnym razem pokazali zmienne warunki amosferyczne ale nie bylo zniszczen itd mozliwe ze po wlaczniu wszystkiego ps3 moglo juz nie wyrabiac i musza jeszcze conieco zoptymalizowac. zreszta Kaz sam przyznal ze w niektorych ekstramalnych momentach typu deszcz,noc i 16 samochodow przed nami moze na moment zwolnic.

Link to post
Share on other sites

Zachowując zdrowy rozsądek. Czy możliwa jest edycja kodu tak zaawansowanego produktu, jak Gran Turismo 5 na miesiąc, dwa przed premierą (brak znaku zapytania). Czyste marketingowe zagranie. Musimy pamiętać, że walka o cyferki pomiędzy Microsoftem, a Sony nieustannie trwa. Grudzień jest najlepszym miesiącem na podrasowanie wskaźnika sprzedaży. Nie mówiąc o tym, że Sony w Gran Turismo 5 widzi produkt, który może pobić wszelakiej maści rekordy sprzedaży w dniu premiery.

Link to post
Share on other sites

No i też będą go dorzucać do zestawów z konsolą(pewnie chcą zrobić jak zwykle najlepiej sprzedającą się grą w zestawie, jak z poprzednimi GT było bo zawsze dla tej gry kupuowało się PSa), a taki zestawik chętnie bym przygarnął :D

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze jednego ogniwa. Komplet: PlayStation 3 + Logitech Driving Force GT + Gran Turismo 5 ;)

 

Obecnie mam do kupienia Logitech Driving Force GT za 270 zł. Urządzenie praktycznie nowe, 3 razy użyte. Tylko pomimo "grudniowej oczywistości" coś mi mówi, że najpierw będziemy pić szampana na sylwestra, a dopiero później zasiadać przed Gran Turismo 5.

Link to post
Share on other sites

Przymierzam sie do zakupu PS3 i co mi możecie o tym powiedzieć? Bo telefon mi się zgubił, a w PLAY mają promocje.

Przeczytaj dokładnie ofertę PLAY (ja zrobiłem to pobieżnie, ale...), gdyż masz sprzeczne z ofertą cele. Operator nie oferuje telefonu w "promocyjnej cenie", w raz z konsolą w "promocyjnej cenie". Decydując się na PLAY musisz wybrać jedno urządzenie. Konsola bez kabla HDMI jest zamiast telefonu.

 

 

[*:2b9sp40u]Abonament 69 zł/miesięcznie, 828 zł/na rok;

[*:2b9sp40u]Cena konsoli 599 zł (na stronie jest mylna informacja 399 zł, ale "w kasie" masz do zapłacenia 599 zł);

[*:2b9sp40u]Kabel HDMI ~80 zł;

[*:2b9sp40u]Drugi kontroler Move wskazany, bo granie jednym to zabawa na 2 godziny;

[*:2b9sp40u]Drugi kontroler DualShock 3 wskazany, bo co gra z kumplem to gra z kumplem;

[*:2b9sp40u]I tak dalej.

A, co się tyczy zakupu samej konsoli Sony? PlayStation 3 to wiecznie głodna bestia, jak kobieta jest droga w utrzymaniu. Chociaż nie... nowa gra 180 zł, miesięczne, babskie widzimisię się 800 zł.

Link to post
Share on other sites

# Abonament 69 zł/miesięcznie, 828 zł/na rok;

# Cena konsoli 599 zł (na stronie jest mylna informacja 399 zł, ale "w kasie" masz do zapłacenia 599 zł);

Nie tak do końca.

W abonamencie Long Play Telefon 69 (59zł/msc) za konsolę płacisz 350zł (no ale mniej darmowych minut). W zwykłym Long Play 69 (także 59zł/msc) konsola jest za 600zł.

 

Właśnie sam się zastanawiam czy by jej nie wziąć bo coś HTC leci w kulki z wprowadzeniem Desire HD.

Link to post
Share on other sites

Nieco starsze tytuły jak GT5PQ czy Killzone 2 czy God of War to już od 50-70zł będą.

powiedz mi gdzie widziales god of war za 50-70 zl. mowilem ci juz kilka razy nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nic nie wiesz.
http://allegro.pl/killzone-2-polska-wer ... 09636.html

Killzone 2 69zł

http://allegro.pl/gra-gran-turismo-5-pr ... 86109.html

GT5PQ 44zł

Więc chociaż rusz tą swoją pustą przeżartą marketingiem SONY głową i wejdź na allegro :P

Link to post
Share on other sites

Kazunori Yamauchi po raz trzy tysiące trzydziesty trzeci powtarza tą samą śpiewkę. Przecież na Tokyo Game Show 2010 przyznał, że programiści Polyphony Digital nie są wstanie tak skonstruować kodu gry, aby ilość klatek nie spadła w sekundzie poniżej sześćdziesięciu.

 

Yamauchi ciekawie operuje pojęciem 1080p. Dla 99% ludzie 1080p kojarzy się z rozdzielczością 1920 na 1200/1080 pikseli. Gran Turismo 5 nie chodzi w tej rozdzielczości.

 

Szkoda gadać. Niech w końcu Sony wyda Gran Turismo 5.

Link to post
Share on other sites

Dla 99% ludzie 1080p kojarzy się z rozdzielczością 1920 na 1200/1080 pikseli.

Tiaa... wystarczy że telewizor ma HD i jest świetny, a co to jest piksel to już trzeba być informatykiem :P A rozdzielczość to jest wielkość ikonek przecież! Im większa, tym ikonki mniejsze

 

1920 na 1200/1080 pikseli. Gran Turismo 5 nie chodzi w tej rozdzielczości.

A widziałeś jakąś grę na te całe next geny, z zaawansowaną grafiką która chodzi w 1920x1080 :) Tylko jakieś badziewia z badziewną grafiką mogą sobie na to pozwolić, chociaż i tak to nic nie da

 

Ale tak, mogliby już to wydać(a już w planach mają że zrobią DLC z motorami o.O)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...