Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Dobra. Postanowiłem przed zakupem "sprawdzić" jak mi będzie działać. Jak narazie jestem zadowolony. 1360x760 wszystko na wysokie, HBAO+, FXAA, bloom OFF od 30 do 50 FPS (GTX 860M, i7-4710HQ, 8GB RAM). Oczywiście gdyby nie słaba optymalizacja to by było lepiej

Edytowane przez owenek0811
Link to post
Share on other sites

Mialem okazje pograc wczoraj u kuzyna(pff,jakie pograć,przetestowac i sie wku**wić)

 

 

 

ustawienia low wszystko

 

i5 4570 ,gtx 760 ,8 gb ram

 

to jest jakis dramat

 

 

o ile w tym prologu wygladlo to nawet przyzwoicie 40-50 fps,czasem dropy do 35(z tym ze bez odczucia spadkow ,gralo sie przyjemnie)

to  jak juz przejalem kontrole nad tym dzieciakiem to sie przeraziłem

textury jak z 2005 r,zmiana nic nie pomaga,fps 35-40,na filmikach 20  :)

 

zastanaiwam sie jakis cudem ktos dopuscil do wydania tego czegos,bo to jest kompletnie niegrywalne,wyglada tragicznie ,dobrze ze tej gry nie kupilem,bo domagal by sie zwrotu ciezko zarobionych pieniedzy

 

zal patrzec co oni wyprawiaja,juz z Black Flag byly optymalizacyjne kłopoty ,ale to co zobaczylem w Unity mnie zszokowało.Pierwsza gra w ktora nie da sie grac.

 

 

 

 

Pozdrawiam i chyle czola ludziom ktorzy w to graja.moze maja mocniejsze piece ,ale tez pewnie macie kłopoty optymalizacyjne.do tej pory kuzyn na tym kompie gral we wszytsko na max (bez MSAA)i zadna gra nie sprawila mu zadnych kłopotów,

 

Unity to  dramat,choc szkoda,bo fabula i okres historyczny to akurat ten ktorym sie interesuje,

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Gra wygląda bardzo fajnie, a że Ty masz już starą grafikę według ubi to nie ich wina. Wydali wymagającą grę i wiele ludzi poleca.

 

 

grafika nie jest moja...

 

 

 

jesli gtx 760 to stara karta ,to co maja powiedziec ludzie majacy 660 czy 560,kuzyn gtx 760 kupil 8 miesiecy temu :[,a tez sie wkurzyl,nie bedzie robil update kompa co pol roku,nie popadajmy w paronoje.W unity nie zagra i tyle.

 

ale moje zdanie:

Niech zatemu Ubi  razem z kolesiami z Nividii sztucznie podbijaja rynek kart graficznych,bo grafika wcale nie jest taka wspaniala.

 

 

i co miesiac wydaja nowe serie kart

 

zaraz 970 stanie sie antycznym badziewiem. :) Komedia pomyłek . :) jak to mawial pewien slynny komentator sportowy.

Edytowane przez kuba223
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...