Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

pewnie poprawili bugi z mikropłatnościami

btw - jak ktoś się zastanawia nad kupnem season passa - nie warto, chyba, że zależy Wam na AC Chronicles China

 

tak, dodali ceny dla pakietów Hellix - btw ceny powalają XD

ale nadal nie można ich kupić :D

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

No mam dużo więcej w innych grach :) Różnice oczywiście widzę,ale szczerze mówiąc jakoś gram i nie przeszkadza mi to aż tak żebym zrezygnował z tego :D nawet jak przy jakichś bardziej dynamicznych akcjach spadnie do 22-24 klatek

W ACU będę grał w 1600x900 Medium ok. 45fps, a w BF4 Ultra FullHD 50fps hah

Edytowane przez RNMgames
Link to post
Share on other sites
a na jakie ustawienia moge liczyć ?? będzie chociaż średnie ??

 

Jeśli mowa nadal o wspomnianej rozdzielczości 1280x1024 to jak najbardziej.Masz dobry sprzęt nawet wysokie powinny elegancko śmigać.

 

P.S Dlaczego w tak niskiej rozdzielczości grasz?? Monitor nie puszcza wyżej?? GTX760 się marnuje :)

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

jak na razie to nie ma nic

nawet mikropłatności są zbugowane [np ja nie mogę kupić tej wirtualnej waluty, a wcześniej nie dało się jej wykorzystywać]

nie masz na co pieniędzy wydawać tylko na mikropłatności? masakra.. coś poczytałem o necie niby wiedzą o problemach kart amd i będą to naprawiać dlatego poczekam aż MOŻE coś naprawia i wtedy kupie na razie czekam i się śmieje z tego crapa :D 

Link to post
Share on other sites

Dla mnie zaraz po Wolfenstein new order ACU to gra roku. Zaciągnęły się 2 łaty po około 800MB każda i całkiem ładnie gra chodzi. 1080p Ultra i FXAA i gra przez 95% czasu trzyma mi 60 fps. A sama rozgrywka, klimatyczny Paryż, walka i fabuła dla mnie pierwsza klasa.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...