Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

a tak ogólnie, to czy ja dobrze widzę, czy w nowym assassinie nie ma czegoś takiego jak profile gracza? tzn. tak jak w poprzednich można było założyć sobie do 3 profili dla 3 graczy i każdy miał swoją gre.

 

czy ja źle widzę czy zwyczajnie nie ma?

 

i ewentualnie, ktoś wie jak zacząć od początku wszystko? co gdzie usunąć?

Link to post
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=LtBg9BRsUKI

Dzisiaj otrzymałem grę :D Niestety do jutrzejszego wieczora nie będę miał czasu pograć. Ale jak tylko zagram postaram się opisać swoje wrażenia :) Będę chciał też nagrać jakiś materiał z gry, więc jeżeli uda się w ogóle nagrać coś przy takiej optymalizacji to wstawię tutaj filmik z efektami :)

Link to post
Share on other sites

dla ciekawskich i może się komuś przyda. jak zacząć od początku

 

"

  1. Disable Cloud Save Synchronization in uPlay.
    1. Settings gear at top-right of uPlay menu.
    2. Un-mark the "Enable Cloud Save Synchronization for supported games" box.

     
  2. Navigate to: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames
  3. There should be a single folder in this directory. Double-click / navigate into it.
  4. The folder named "720" contains the files for Assassin's Creed: Unity.
  5. Cut / Paste the entire 720 folder to your desktop.
  6. Restart uPlay.
  7. Launch the game.


You should now be able to start a new game. Your old savegame will be located in the 720 folder you cut to your desktop."

Link to post
Share on other sites

#UP: Srsly ? 

Szczerze powiem ze sie wciagnalem poki co, gram na ultra pomieszane z very high, fpsy roznie, 20-45, dla mnie grywalne oczywiscie 1080p. Przy takich ustawieniach grafika next genowa jak dla mnie, wiadomo, ze troche fpsow brakuje, ale nie jest to fps zeby bylo ciagle 60. BTW, ktos dobrze wczesniej napisal ze im dalej w gre tym wieksze spadki, ja z poczatku w prologu mialem srednio 45 potem o 10 mniej :| 

Link to post
Share on other sites

darkatraz, jak nie. Jednym krótkim zdaniem trafnie skomentowałem oddział odpowiedzialny za spartolenie gry, producenta który leci w kulki i podsumowałem jakość gry na dzień dzisiejszy :P

Chociaż zapomniałem o "nvidia the way it's meant to be played" bo pewnie dla tego ta gra tak gównianie chodzi na kartach czerwonych ?

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Wlaczylem na maksa wszystkie mozliwe opcje graficzne. Chodzi plynnie (nie wiem ile fpsow bo mi nie wyswietla) na mojej konfiguracji. Przeszedlem dopiero pierwszy epizod i jestem w drugim (chlopiec musi ukrasc jablko). Nie wciaga mnie taki tryb gry (mam nadzieje, ze Wiedzmin to zrobi) jednak graficznie robi na mnie wrazenie i delektuje sie tym poki co.

Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/2yQoGOy.jpg

Pobrałem dużą nową łatkę, spadki fps nadal obecne ale coś poprawili bo nie są aż tak drastyczne a przynajmniej u mnie, jest lepiej ale nieidealnie. Wykorzystanie kart w sli na poziomie 60-70%...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...