Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

StarTrek Into Darknes ... tia...

 

obejrzałem około 300 odcinków serialu, wszystkie filmy, do tego gry i malutki zajob na punkcie tego uniwersum

Na seansie byłem z przyjacielem który wciągnął mnie do Trekowego świata (oglądał wszystko, włącznie z amatorskimi serialami:).

 

Obaj siedzieliśmy jak wryci, jak małe dzieci którym dano do polizania mega lizaka albo cycki Denise Milani.

Mega osom kozak i przekosa. Jako Junior Trek Maniak daje full. Dla zwykłego widza mocne 8! 

 

Pójdę jeszcze ze 2 razy co najmniej!

 

 

PS film jest w 3D, ale zupełnie nie męczy, wręcz przeciwnie pięknie dodaje głębi widowisku, Abrams nauczył się 3D o wiele lepiej niż P.Jackson. z niecierpliwością czekam na nowe SW będzie bajecznie... (kilak scen z ST wręcz idealnie pasuje do świata SW)

Link to post
Share on other sites

Splendid :) Planuję się wybrać w przyszły weekend. Wszystkie odcinki TOS, TNG, DS9, VOY i ENT zaliczyłem już dawno temu, o filmach nie wspominając. Z grami to różnie bywało, bo niestety większość gier z uniwersum ST to kaszana.

Link to post
Share on other sites

ja mam za sobą filmy + TNG, ENT i 1 sezon DS9. Mistrzu...



razem z kumplem zagrywaliśmy się także w Wing Commandery, Privatery i inne... ah ten kosmos... robi wrażenie...

Space is the final frontier ...

Link to post
Share on other sites

Mam nawet oryginalny soundtrack na winylu The Motion Picture z 1979 roku! :P. Najbardziej uwielbiałem stare serie Star Trek, ech ta kosmiczna opera ;). Muszę się wybrać na Into Darkness.

Link to post
Share on other sites

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2013/05/Great-Gatsby-wallpaper_03.jpg

 

Nie do końca zagrało tak jakbym sobie tego życzył, jednak przyjemniej się ogląda niż wersję z mistrzem Redfordem. O dziwo, pysznie wykorzystane 3D. Obraz nie wychodzi nachalnie do nas kując w oczy, tylko zaprasza widza do siebie, do Nowego Jorku z lat 20. Nie ma ciśnienia, du*y nie urywa ale naprawdę miło się ogląda.

 

7/10

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...