Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość effendi360

Obejrzałem...



Boże...

Ale dwójka już nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jeśli chodzi o utożsamienie się z bohaterami a to była mocna karta jedynki. W dwójce członkowie stonogi są raczej anonimowi. Ale "walory" wizualne to ma...

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Podziwiam. Ja kiedyś widziałem trailery i podziękowałem - nie widzę przyjemności z oglądania filmów z serii hardcore gore. Dlatego też uważam Piłę za prawdziwy majstersztyk, a kolejne części za bezsensowne zniszczenie serii.

 

A teraz z innej beczki! Ktoś ogląda/oglądał Dextera? Zaczynam sezon 5 i w sieci opinie są podzielone (o 6 sezonie również). Jakieś opinie? Warto?

Link to post
Share on other sites

Oglądałem wszystkie Dextery.
5 sezon był... raczej rozczarowaniem w porównaniu z naprawdę dobrym, czwartym. Niemniej trzyma ogólny, dobry poziom serialu.
Natomiast, 6 sezon kopie du*y i wyrywa głowy razem z kręgosłupem - zdecydowanie (imo) najlepszy sezon całej serii.
Siódmy znów wrócił do przeciętności (czyli ów dobrego poziomu ogólnego serialu, ale bez fajerwerków).

Link to post
Share on other sites

Ja mam sentyment do sezonu 3 z Miguelem. Sam nie wiem dlaczego.

 

Najlepsze sezony to : 4,1,6

 

W 7czuć chęć rozciągnięcia na dwa sezony (i zapchania odcinków - burnman)

 

Ogolnie całość zdecydowanie warto. Za rok będę polował na pełny set na bluray

Link to post
Share on other sites

"Avatar" - słynny film Jamesa Camerona, miałam okazję obejrzeć dopiero w telewizji, ale jednak. Powiem tak, efekty specjalne były ogromne, wrażenie jeszcze większe, a co by było gdybym oglądała w 3D?. Ogólnie był to film ciekawy,nie mówiąc o samej produkcji, która była rewelacyjna. Dextera nie oglądałam, ale za to uwielbiam filmy z Brucem Willisem i Melem Gibsonem. Filmy kacji - to jest to. ;)

Link to post
Share on other sites

Lincoln - lubię takie filmy, ale zdaję sobie sprawę, że dla sporej części ludzi może być nieziemsko nudny.

 

Gambit - jak dla mnie straszna kupa. Przewidywalny do bólu. Rickman i Firth w takim filmie to nieporozumienie.

Link to post
Share on other sites

 

Lincoln - lubię takie filmy, ale zdaję sobie sprawę, że dla sporej części ludzi może być nieziemsko nudny.

 

W pełni się z Tobą zgadzam :) Cholernie mi się spodobała gra aktorska „Lincolna".

Link to post
Share on other sites

Mam takie małe pytanko do osób obeznanych w temacie serialu Dexter.

Jakim typem jest ten serial ? mam na myśli czy ten serial jest bardziej takim że jest jedna określona fabuła napisana już i z odcinka na odcinek ta fabuła idzie do przodu (np. Prison Break) czy bardziej taki że nie ma określonej fabuły i każdy odcinek jest inny (np. Dwóch i pół lub How i Met your mother)

Z góry dzięki za każdą odpowiedz

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Co do Dextera, jeszcze:

Każdy sezon ma jakiś motyw przewodni, który ciągnie się od początku do końca sezonu. Łączą one fabułę między sezonami - ale nie zawsze. Teraz już dokładnie nie pamiętam ale jeden czy dwa sezony kończyły się w taki sposób, że można by serial zamknąć. Oprócz tego zdarzają się "losowe" epizody, które ciągną się 2/3 odcinki.

Było nie było, koniec ostatniego sezonu zapowiada, że w następnym może być "ogień z du*y". :D



 

Zarówno w HIMYM jak i TAAHM "fabuła również idzie do przodu"

 

Ale bez przesady. ;) Jakbym ominął ze 2/3 odcinki HIMYM to nic by się nie stało. Szczególnie, że niektóre pewnie kojarzysz na jakiej zasadzie są: siadają sobie w kupie i opowiadają o jakichś zdarzeniach, bez ładu i składu skacząc w "czasie i przestrzeni" :D

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Ja się za to ostatnio zrobiłem wyjątkowo wybredny, bo z racji coraz mniejszej ilości czasu oglądam coraz mniej filmów. Jeszcze ze dwa lata temu film, który zajmował objętość 2CD był dla mnie w zupełności wystarczający, a teraz wybrzydzam na 720p :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...