Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość effendi360

 

Witam serdecznie ! Mam małe pytanko Film The Hobbi nieoczekiwana podróż to sequel Władcy pierścieni czy Prequel ? Bo oglądając film mam wrażenie, że to prequel i za razem sequel. Pogubiłem się już :wariat:

 

 

Chryste Panie ile Ty masz lat ? 11 ? Pewnie nawet nie wiesz, że przed tym wszystkim książki były... %-)

Link to post
Share on other sites

 

Akurat Silmarilion to inna para kaloszy i nie kazdemu sie spodoba, bo to bardziej historyczno-mitologiczny rys Srodziemia, niz taka przygodowo-fabularna ksiazka jak LotR czy moj ukochany Hobbit.

 

Ja w przerwach i oczekiwaniu na Game of Thrones i The Borgias ogladam The Walking Dead. Dalbym 6/10, bo jest okej acz polowa drugiego sezonu i juz przysypiam albo czuje sie jakbym ogladal opere mydlana. :P

Link to post
Share on other sites

Akurat Silmarilion to inna para kaloszy i nie kazdemu sie spodoba, bo to bardziej historyczno-mitologiczny rys Srodziemia, niz taka przygodowo-fabularna ksiazka jak LotR czy moj ukochany Hobbit.

Chodżłło mi o to, że w filmie Hobbit są elementy właśnie z Silmarilion, nie tylko z Hobbita.

 

@up

Trzecia część w tym roku. Ponoć stonoga ma mieć 500osób.

Link to post
Share on other sites

Taaaa, od razu może milion :/

 

 

W trzeciej części, o podtytule "Full Sequence", jak sama nazwa wskazuje, będzie pełna stonoga, czyli 25 osób.

 

Dwójka jest zdecydowanie bardziej zwałowa, a głównego bohatera wypada chociaż zobaczyć - miażdży system :]

Link to post
Share on other sites

Nie działa, bo nie ma prawa działać. 
Hyperlinki uczą tworzyć już w podstawówce - czas na odświeżenie informacji.

http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Human_Centipede_3_(Final_Sequence)

Idąc do źródła, możemy przeczytać 
Six zdradził, że wszystkie filmy będą ściśle połączone - jak stonoga. Trzecia część zacznie się więc dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyła się "dwójka". Ponadto, zobaczymy w filmie ponad 500-segmentową "ludzką stonogę".


Niestety zdanie sformułowane jest w taki sposób, że nie można jasno określić czy informacja o 500 segmentach również była podana przez Sixa - co nieco podważa jej wiarygodność.

Link to post
Share on other sites

Dziwnym trafem wszystko ok na telefonie, bo właśnie tak wrzucałem, ale już poprawiłem bo płacz niesamowity, że na pc nie działa.

 

Dlatego użyłem "ponoć" :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jeszcze co do tego chorego 'dzieła', które niestety dane było mi wczoraj obejrzeć.
 

Przecież ten po*****y żółtek, gdyby wtedy zabił od razu tego gościa skalpelem zamiast go tylko gryźć i podejmować kretyńską próbę ucieczki to oni, może pokaleczeni ale na pewno by to przeżyli.

 

Link to post
Share on other sites

Właśnie poszperałem i faktycznie zmienili plany z 25 na bliżej nieokreśloną liczbę, liczoną w setkach. Wywołało to jednak protesty fanów, gdyż najpewniej wiązałoby się z koniecznością użycia CGI zamiast aktorów. Zdjęcia się jeszcze nie zaczęły, więc nic nie jest przesądzone.

 

 

"Płacz, że na pc nie działa" - nawet nie wiem, jak to skomentować bez używania siarczystych wulgaryzmów i inwektyw, więc nie będę tego robił.

Link to post
Share on other sites

Ludzka stonoga to takie SLI ;)

 

Ps Effendi ano czasem zaglądam, przez permanentny brak wolnego czasu - rzadziej.

 

 

Ja ostatnio oglądałem płytke J.M.Jarre - Aero

Audio w DTS. A tak dokładnie to słuchałem:)

Link to post
Share on other sites

 

Mam dwójkę na dysku i się zastanawiam czy to odpalać.


Aż takie mocne? Mnie ta seria jakoś obeszła bokiem, ale patrząc na te wypowiedzi korci mnie się z tym zapoznać...
Na ile to jest bardziej popaprane od Piły? Bo to akurat była bajeczka, ale chyba jedyne do czego mogę mieć porównanie. 
Link to post
Share on other sites

Odpal, jest trochę mocnych akcji jedna mega mocna (w moim odczuciu) kiedy jedna z ofiar ucieka samochodem, więcej nie zdradzę ;)

@Sid

Piła przypadła mi do gustu, nie było to typowe gore comedy a'la "Topór". Ludzka stonoga jest nieco bardziej hmm "chora".

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

"Piła" względem rycia beretu nie ma startu do ludzkiej stonogi. Ten film autentycznie za mną chodzi cały dzień a jego wspomnienie jest niezbyt przyjemne... :/



E: ciekawość, wygrywa, odpalam 2. Myślę, że jak już obejrzę to łatwo mi będzie to przeżyć a tak wyobraźnia robi x2 :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...