Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość effendi360

Hah na forum filmweb jak to napisałem to mnie zjeść chcieli. :P

Ten film jest faktycznie do bani.

 

Ja przypomnę bo tu już było ale jest warto by Ci co nie mieli jeszcze okazji zapoznania się ogarnęli temat: PUSHER 1,2 i 3 - ważne, żeby oglądać po kolei. Film miazga. Jest to dorwania wersja 720p na piratebay i są do tego napisy, które osobiście dopasowywałem do tej wersji filmu i są do pobrania przez napiprojekt.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Oba są bardzo dobre ale porównywanie chyba nie ma sensu bo na troszkę innych założeniach się opierają.

 

Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 :wariat: - właśnie wróciłem z kina, ogólnie całkiem fajne zakończenie całej sagi. Trochę efektów, akcji i było ok. Ocena 8/10

Holy Crap !!! Ile Ty masz lat ? 14 ?

Link to post
Share on other sites

Heh, aż czasami wierzyć się nie chce jak można mieć różne opinie, dla mnie to Iluzjonista Prestiżowi po prostu do pięt nie dorasta. Swoją drogą polecam książkę, Nolan trochę pozmieniał w filmie i w książce jest nieco inny przebieg wydarzeń, a nawet inne zakończenie.

Link to post
Share on other sites

Również polecam. Rewelacyjny film, rozprawiający się w brutalny sposób z fanatyzmem religijnym.

 

mowimy o tym samym filmie bo ja nie zaobserwowalem zadnych watkow religijnych, moze dlatego ze jestem ateista? Edytowane przez foxy97
Link to post
Share on other sites

"Skazani na Shawshank"- Absolutnie świetny film, parę razy pociągający za sercę, parę razy rozbawiający, chwile pouczania. Po prostu arcydzieło.

"Zielona Mila"- Mój ukochany film. Pierwszy film przy którym płakałem. NIesamowita historia, której nie wymyśliłby żaden człowiek tworzący film. Dlatego fabuła była tak świetna. Świetna rola Toma Hanksa.

"Forrest Gump" - Film tak dziwny, że aż piękny. Wiele zwrotów akcji, wiele pięknych scen, po prostu nie da się nudzić na tym filmie.

"Intouchables(Nietykalni)"- Wspaniała komedia, w wykonaniu mało znanych francuskich aktorów i reżyserów. Dużo zabawnych sytuacji, parę chwytających za sercę momentów. Jeden z nielicznych, świetnych filmów wyprodukowanych w obecnych czasach.

"Incepcja"- Zdecydowanie świetna fabuła która miała wiele ciemnych zaułków. Dobre kino akcji

"Batterfly effect" Kolejny smutny film. Według mnie najlepsza rola Ashtona Kutchera.

"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...