Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

3muszkieterow. Film wypozyczylem na brd3d. I moja konsola sie 3 razy zesrala.

Wentyle coraz glosniejsze. I reset. Jaknwidac wysluzone ps3 nie radzi sobie z takim obrazem.

 

Po przelaczeniu na 2d doszlo do konca.

 

Film calkowicie sredni. 5/10 Zepsuty w postprodukcji. Bajka dla dzieci. 11 syn byl zachwycony.

 

Ja zeby zapomniec wlaczylem w nocy spartacus:sab

Poraz kolejny bawi i cieszy oko. Mocne 9/10

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

3muszkieterow. Film wypozyczylem na brd3d. I moja konsola sie 3 razy zesrala. Wentyle coraz glosniejsze. I reset. Jaknwidac wysluzone ps3 nie radzi sobie z takim obrazem.

 

Rozbierz ją i wymień pastę na chipsetach. U mnie się tak gotowała, że wyła głośniej niż PC, po rozebraniu się okazało, że pasta była tak zeschnięta, że musiałem ją plastikową kartą skrobać. Założyłem nową - cisza i spokój. P.S. Do odkręcenia trzech głupich śrubek na przedniej dolnej stronie PS3 potrzebujesz torxa T8 security (z dziurką) - bez tego nie ściągniesz budy. Cała reszta odkręca się zwykłym krzyżakiem. Na necie jest pełno filmików jak co po kolei odkręcać. Cała operacja zajmuje około 10 minut.

 

Ja oglądałem wczoraj The Grey - niezły thrilerek.

Link to post
Share on other sites

Polecam te Filmy z Vinem Dieselem -tu gra Ryśka prawdziwego skurczywyka w filmach scfi\akcji od wielu,wielu lat...

 

-PITCH BLACK 2000

-KRONIKI RIDDICKA 2004

 

-czekam na najnowszą cześć przygód Riddicka...i nie mogę się doczekać, ciągle do cholery! przekładana ta premiera...

 

http://www.filmweb.pl/film/Chronicles+of+Riddick%3A+Dead+Man+Stalking%2C+The-2013-517573

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeśli miałabym polecić,to polską komedię - Zróbmy sobie wnuka- świetna gra Kożuchowskiej,Deląga,Zamachowskiego i Grabowskiego. lub -Nie kłam kochanie- z kapitalną grą Adamczyka. Dobra także jest komedia - Tylko mnie kochaj. Zresztą ostatnio dużo się dzieje w polskiej kinematografii.

Nie kłam kochanie.

 

Oglądałem to z 7 razy. Genialne zrobiona komedia :menda:

Link to post
Share on other sites

Z polskich produkcji polecam Symetrie, Wszystko co kocham, Jasminum i Plac Zbawiciela. Są to raczej dramaty, wiec fanom efektów specjalnych mogą nie przypaść do gustu :->

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...