Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Wczoraj rozdano Oscary, wygrał Birdman. Muszę przyznać, że byłem w kinie i widziałem, świetny film, trochę schizofreniczny ale w taki ciekawy sposób. Cieszę, że nie nagrodzono szytych na miarę Oscarów biografii Hawkinga oraz Turinga. Inny ciekawy film z nominowanych jaki śmiało mogę polecić to Grand Budapest Hotel.

Link to post
Share on other sites

Film dobry, ale końcówka nie powala... Trzeba jednak przyznać, że Bradley Cooper nieźle przypakował.   :o

 

 

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/05/02/article-2618391-1D82A1EA00000578-25_634x908.jpg

 

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

 

 

końcówka nie powala...
 

Film na faktach, co mieli zrobić wysłać ich w kosmos?

 

 

 

bardziej przytył jakieś 20kg
 

typowa zimowa masa. ale dzięki temu zniknął wypacykowany Bradley, a pojawił się miśkowy Chriss:)

 

Film mnie zawiódł. Za mało snipera w sniperze. Sceny w cywilu drętwe jak "m jak miłość". To co mi się podobało to elementy wojskowe. Świetny montaż, dźwięk. Pył wchodzący w oczy. Idealny film do wypożyczenia i obejrzenia w domu.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Ja będę mniej krytyczny. Powiedziałbym że to typowy film Eastwooda- minimalistyczny. Przekazuje to co chce pokazać reżyser przy minimalnej ilości środków. Tutaj musiał też znaleźć delikatny balans bo film nie miał być o PTSD. Oczywiście reakcje żony na zachowanie męża są zwyczajnie nieprawdopodobne. No ale pamiętajmy że kobiecina siedzi na widowni w kinie więc wybaczam reżyserowi lekkie wybielanie i sterylizację tej części historii. Sceny wojenne natomiast nakręcone są rewelacyjnie. Obawiałem się głównie przesadnego jamerykańskiego patosu i salutowania do flagi codziennie o 6 rano. Na takie materiały reaguję alergicznie. Tutaj jednak mamy solidny film wojenny opowiadający historię prawdziwego bohatera. Nie jest to arcydzieło ale solidną 7/10 dam i nie uznaję go jako klapy Eastwooda. Teraz tylko czekać na film o Simo Hayha ;) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

tendencja
 
 
Jakoś mi się ta tendencja nie zgadza.
 
Kac vegas 2- kupa
Kac vegas 3- ogromna, parująca kupa
 
Batman Nolana 2- genialny
Batman Nolana 3- dobry+
 
Podobnie Hobbit, Rambo, Obcy i wiele innych. Nie ma reguły :P
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...