Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Wiem, ale nie było okazji żeby to kupić, wziąłem trylogię władka i miejsce na bd mi się dość ostro skurczyło, teraz na biurku kładę płyty bo nie mam miejsca na półkach.

Właściwie nawet gier pudełkowych nie kupuję bo miejsca nie ma :D

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Jakby chociaż film trzymał poziom części z 1994 roku... Oni ciągle są mega głupi ale już mniej śmieszni, więcej rzeźni w tym filmie niż poprawnego humoru %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jutro są walentynki i w moim rankingu "Szklana pułapka 5" spadnie chyba na 2 miejsce. Mam złe przeczucie, że 50 twarzy mnie nie ominie.

Jakbym dzisiaj zrobił sobie detoks od filmów dla prawdziwych facetów, to może jakoś to przetrwam...

Link to post
Share on other sites

Zaraz po filmie idziemy na żarcie.

 

 

http://www.imdb.com/title/tt3032476/

 

Po pierwszym odcinku miałem pozytywne wrażenia, ale po drugim wiem, że jest to dokładnie to, na co liczyłem :]


http://www.imdb.com/title/tt2322441/

 

http://bi.gazeta.pl/im/35/9a/10/z17408565Q.jpg

 

Książki nie czytałem, planowaliśmy kupić trylogię, gdyby film okazał się choć trochę znośny, ale tak się nie stało. Dno absolutne, z dialogami, które mogłaby napisać chyba każda "szalona nastolatka" na świecie. Liczyłem na współczesną wersję 9 i 1/2 tygodnia, tymczasem film ten bardziej przypomina ekranizację "erotycznego" foto-story z Bravo Girl, czy innego Popcornu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Abraham Lincoln: Łowca wampirów

Yyy, hmm. ...dajcie sobie spokój.

 

 

 

Dno absolutne

 Ja się wykręciłem  :D .

Poszliśmy na "Ziarno prawdy" - czołówka, na której leciały napisy, rozwaliła mnie, była bardzo ostra. Sam film to typowy kryminał, dobrze zrobiony, z dobrymi efektami i charakteryzacją, scenerią. Fanem Więckiewicza nie jestem, ale może być. Osobiście w tej roli chciałbym zobaczyć Andrzeja Chyrę z determinacją jak w "Komorniku". Momentami, na szczęście było ich mało, film przypominał odcinek taniego serialu sensacyjnego produkcji USA.

Ogólnie - film obejrzałem do końca, nie nudziłem się, potrafił mnie zaskoczyć i odebrałem go pozytywnie.

Ocena - na kolana mnie nie rzucił, ale warto.

 

.

"Bogowie"

W związku z tym, że film jest na faktach myślę, że powinno się go zobaczyć.

Przed wkroczeniem Religi do świata polityki i o ile film pokazuje prawdę indywidualnych rozmyślań oraz podejścia do zawodu, zawodu będącego dla niego niczym pasja, to tylko utwierdza w przekonaniu, jaką rolę odegrał Religa w rozwoju polskiej kardiochirurgii. 

Ocena - warto, dobry film.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...