Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

"Wielkie oczy"

Zaliczony - warto.

Burton jak go robił, to odstawił chyba wszystkie prochy, choć wplótł cząstkę swojego stylu - pełna ekspresji postać zagrana przez Waltz'a, narracja i pojawiające się bardzo rzadko surrealistyczne, wielkie oczy.

 

 

Eliza Graves

 

Mając do dyspozycji początek XX w., a dokładniej lata 1899-1900, do tego zakład dla obłąkanych, to można zrobić dobry thriller, ale tutaj tak nie było. Klimat psychiatryka za czasów niedorozwiniętej medycy pełnej lekarzy samouków, nie został oddany, nad czym ubolewam. Wątek główny dość banalny, ale poboczne ratowały go i zaciekawiały mnie. Elementów zaskoczenia również można się spodziewać, bo są.  Dobra obsada trochę ratowała film. Moja ocena - "można".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1520211/?ref_=nv_sr_1

 

Trochę wciągnąłem bo ponoć nawet jak nie jestem fanem gatunku to powinienem obejrzeć. Nie jest złe ale na dłuższą metę nie dla mnie, tak jak myślałem.... produkt dla tych z kraju kwitnącego hamburgera.

 

http://www.imdb.com/title/tt2096672/?ref_=nv_sr_1

 

Niestety DUŻO słabsze niż podprzednia część. Każdy możliwy element jest słabszy, łącznie z soundtrack`iem. Masę zabawnych żartów zastąpiła masa obleśnych żartów. 

Link to post
Share on other sites

Jupiter: penetracja

 

4/10 - czyli: podsypiałem na seansie i odradzam. Mogłem pójść drugi raz na Whiplash

 

Właśnie wróciłem i jedno słowo jaki mi się ciśnie na usta why? Byłem już na różnych filmach średnich, słabych ale to co pokazali Wachowscy nie mieści się w żadnych przedziałach. Po obejrzeniu pierwszych 20min, pomyślałem sobie ok z początkami różnie bywa czasami są gorsze czasami lepsze, minęło kolejne 20min a tu dalej to samo, nic się nie zmienia wręcz przeciwnie jest tylko gorzej. W połowie filmu miałem szczerą ochotę wylecieć z sali z krzykiem i żądać zwrotu kasy. Kilka osób wyszło w połowie. Film kompletnie nie trzyma się kupy, zero tam jakiejkolwiek fabuły, akcja skacze z jednego miejsca na drugie. Cały film to same efekty komputerowe i bardzo przeciętna ścieżka dźwiękowa. Jedyne co mnie tam trzymało to Kunisowa, jakby jej tam nie było to bym nie wytrzymał do końca. Ode mnie film dostaje max 2,5/10. Stanowczo odradzam. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że jesteś takim niesamowitym znawcą języka angielskiego, że nie potrzebujesz napisów.

 

Ja jednak, pomimo, iż z niego się utrzymuję, a uczyć się go zacząłem 25 lat temu, czyli ze dwa razy więcej niż ty masz w ogóle, oglądając jakikolwiek film czy serial w tym języku, zawsze robię to z napisami. Rzadko kiedy zdarza się, aby nie uciekło mi jakieś słówko, mimo, iż jestem dość wyczulony i mam naprawdę bogaty zasób słownictwa, w tym wszelakiego slangu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Nie znam czegoś takiego jak "język eng".

 

To słabo u cb ze slangiem w takim układzie. 

Właściwie ciekawi mnie jakiej odmiany się uczyłeś. 

Brytyjskiej czy Amerykańskiej?

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

OMG, tak nie wolno! :/

Trailer zamiast przyciągać to odpycha... szkoda, że taki potencjał zostanie prawdopodobnie zmarnowany - nie wieszam psów z góry, lecz wydaje mi się, że film skończy bardzo przeciętnie.

W tym zwiastunie nic nie przypomina tego, czym tak naprawdę powinna być ekranizacja Hitmana. 

Link to post
Share on other sites
Zapowiada się kolejny gniot o Agencie 47 a szkoda bo ta gra zasługuje na dobry film. Mi się marzy Statham jako Hitman, może by coś z tego wyszło :P

Najgorsze jest to, że w ostatnich filmach głównie stawiają na efekty komputerowe, masę wybuchów itd. a przecież w takim filmie jak Hitman można się bez tego w zupełności obejść. W końcu powinien to być serial o cichym zabójcy a nie o gościu który rozwala wszystko na około.... Ehh. Do tego nawet porządnie mu łba nie wygolili xD To już poprzedni Hitman był lepiej zrobiony ale tam znowu fabuła była taka sobie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...