Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Dla mnie Christian Bale super odegrał we wszystkich częściach, jak dla mnie chyba najlepszy Batman.

 

O Robinie były już filmy i to słabe.

 

Na końcu, ten policjant ma dostęp do kryjówki Batmana, a Bruce Wayne zainstalował autopilota. Nic by się nie stało jak jeszcze jedną część by wypuścili.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Oglądałem ten film kilkanaście razy. Skończył się bardzo JEDNOZNACZNIE. Batman to symbol nie człowiek.

 

 

Co do symboliki zgadzam się. Jednak do zakończenia nie. Według mnie scena w której  John Blake (ROBIN) odbiera torbę , później odkrywa "komnatę" Batmana , nawiązuje jakby do rozpoczęcia nowej serii  filmów ,nowego filmu o przygodach Robina, myśle ze autor celowo mianował go Robiem, scena w której to (przepiękna urocza Selina Kyle ?)tytułowy Batman siedzą/siedzi przy stole informuje o przejściu na emeryturę tytułowego Bohatera. To jednak moje własne odczucie , możemy się tylko domyślać do autor filmu mial na celu ukazujac Wayne'a siedzacego przy stole i Robina odnajdującego kryjówkę batmana 

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie widziałeś tego wcześniej ? 

 

Znam wszystkie stand-upy Gervaisa na pamięć. Jest absolutnie najlepszy. Oglądałem też wszystkie odcinki the office (mój ulubiony serial komediowy), an idiot abroad i ricky gervais show. Ale ten film mi umknął ;)  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Pierwsza część była zdecydowanie lepsza ale 2 ujdzie, solidne 6/10 - można obejrzeć jak ktoś lubi tego typu filmy.

 

W pełni się zgadzam. Obejrzałem bez konieczności zrobienia sobie przerwy, co ostatnio niezbyt często mi się zdarza. 

Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt2209300/?ref_=fn_al_tt_1

 

Nie trawię dzisiejszego polskiego kina ale Pokłosie obejrzałem. Aktorstwo takie sobie, chyba najsłabszy element. Młody Stuhr gra mało przekonująco, brat gra na siłę, najlepiej wypada stary Malinowski. Film najpierw się wlecze ale jak już przechodzi do sedna to wypada całkiem mocno i dobrze i chyba takie jest jego zadanie.

 

Nasze lokalne redneck`i niesłusznie wieszały psy na nim.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...